Aukcja 101 Bored Apes NFT na Sotheby's zamyka się na ponad 24 mln USD

Yuga Labs sprzedało na aukcji kolekcje Bored Ape Yacht Club oraz Bored Ape Kennel Club NFT, które wygenerowały 24 miliony dolarów, a konkretnie 1.83 miliona dolarów.

Aukcja kolekcji 101 Bored Ape Yacht Club (BAYC) Yuga Labs została faktycznie rozbita przez założenia, z wygraną kwotą 24.39 miliona dolarów.

Aukcja zakończyła się 10 września i została zorganizowana przez wybitną rezydencję aukcyjną Sotheby's, która wcześniej zbliżyła się do kolekcji, z pewnością przyniosłaby od 12 do 18 milionów dolarów.

Pakiet non-fungibles obejmuje 101 Bored Apes oraz 3 M1 i 3 M2 „Mutant product” NFT. Gdy żeton Bored Ape jest zintegrowany z produktem M1 lub M2, pozwala to właścicielowi wybić zupełnie nowego Mutant Ape NFT, który zachowuje te same cechy, co początkowa Bored Ape, ale pokazuje go w zmutowanym układzie.

Wyjmując NFT produktu z formuły, ponieważ są one zazwyczaj całkowicie bezpłatne dla właścicieli, każda Bored Ape w kolekcji została wyceniona na typową stawkę około 241,000 USD lub 69.4 Ether (ETH) w momencie wydania magazynu.

Liczba ta znacznie przewyższa stawkę podłogową dla Bored Ape NFT na drugim rynku, a informacje z OpenSea ujawniają minimalną stawkę 38.99 ETH, wartą około 135,000 XNUMX USD.

Yuga Labs dodatkowo wystawił na aukcję kolekcję 101 NFT swojej pobocznej pracy Bored Ape Kennel Club, która została zamknięta tego samego dnia, z wygraną kwotą 1.83 miliona dolarów, kosztem 18,150 1.5 dolarów za NFT. milionów, a także pokonać stawkę podłogową na OpenSea wynoszącą 2 ETH lub 3.09 USD.

Przeczytaj artykuł:  Bitcoin na drodze do 100 XNUMX USD, dlaczego cykl byka może się rozpocząć?

Firma Yuga Labs z siedzibą w Delaware wydała BAYC 30 kwietnia, a także sprawiła, że ​​stało się to bardzo preferowaną i pożądaną pracą. Liczby, takie jak celebryta NBA Steph Curry, wpłynęły na to, płacąc 55 ETH (191,000 USD) za Bored Ape NFT pod koniec zeszłego miesiąca. Firma Metaverse zajmująca się grami wideo, The Sandbox, dodatkowo kupiła Bored Ape za 740 ETH (2.57 miliona dolarów) 6 września.

NFT Sandboxa przedstawia złotą małpę z laserowymi oczami, która zakłada kapelusz kapitana. W artykule z 8 września firma ujawniła strategie przenoszenia plików NFT BAYC bezpośrednio do metaverse jako użytecznych znaków.

„Kolekcje Avatar odkrywają dodatkową energię dla swoich właścicieli NFT w naszym internetowym świecie gier wideo. Dzięki interoperacyjności NFT z pewnością będą mieli możliwość przekształcania kolekcjonerskich obrazów NFT 2D w postacie użytkowe 3D, które są animowane komputerowo, mogą biegać, skakać, wchodzić w interakcje społeczne, grać w gry wideo, a także współpracować z różnymi innymi awatarami. w The Sandbox”, czytamy w artykule.

Związane z: Owad OpenSea faktycznie zrujnował praktycznie 100 XNUMX dolarów w NFT

Według informacji z OpenSea, wielkość sprzedaży NFT na drugim rynku osłabła we wrześniu, a wiodące stanowiska, takie jak CryptoPunks, Art Blocks, a także BAYC, odnotowały spadki w siedmiodniowej ilości o 85%, 82% i 69% konkretnie.

Tylko jedno zlecenie NFT z czołowych 20 odnotowało wzrost ilościowy w ciągu siedmiu dni.

Dane z Dune Analytics dodatkowo ujawniają, że ceny podłóg NFT ostatnio zaczęły spadać, spadając z 1.02 ETH 30 sierpnia do około 0.40 ETH 9 września. Jednak nie zawsze oznacza to niedźwiedzią modę na polu NFT, ponieważ na stawkę mogą mieć wpływ nowe miejsca pracy powstające na rynku, które kosztują obniżone stawki.

Przeczytaj artykuł:  Oczekuje się, że trudność w wydobyciu sieci Bitcoin wzrośnie w ciągu ponad 2 miesięcy

.

Każdy trader, który handluje kryptowalutą na giełdzie Binance, chce wiedzieć o nadchodzących wydarzeniach pumppodnoszenie wartości monet w celu osiągnięcia ogromnych zysków w krótkim czasie.
Ten artykuł zawiera instrukcje jak dowiedzieć się, kiedy i jaka moneta weźmie udział w kolejnym „Pump”. Każdego dnia społeczność na Kanał telegramu Crypto Pump Signals for Binance Sygnały dla Binance publikuje 1-2 darmowe sygnały o nadchodzących „Pump” i raporty o udanych”Pumps”, które z sukcesem zrealizowali organizatorzy społeczności VIP.
Te sygnały transakcyjne pomagają zarobić od 20% do 150% zysku w ciągu zaledwie kilku godzin po zakupie monet opublikowanych w kanale Telegram ”Crypto Pump Signals for Binance Sygnały dla Binance”. Czy już zarabiasz na tych sygnałach transakcyjnych? Jeśli nie, spróbuj! Życzymy powodzenia w handlu kryptowalutami i chcemy otrzymać taki sam zysk, jak użytkownicy VIP Crypto Pump Signals for Binance Sygnały dla kanału Binance. Przykłady można zobaczyć na tej stronie!
John Lesley/ autor artykułu

John Lesley to doświadczony trader specjalizujący się w analizie technicznej i prognozowaniu rynku kryptowalut. Ma ponad 10-letnie doświadczenie z szeroką gamą rynków i aktywów - walut, indeksów i towarów.John jest autorem popularnych tematów na głównych forach z milionami wyświetleń i pracuje zarówno jako analityk, jak i profesjonalny trader zarówno dla klientów, jak i samego siebie.

Dodaj komentarz