Oryginalny mem Doge NFT o wartości 4 milionów dolarów wystawiony na aukcji w 17 miliardach sztuk

PleasrDAO z pewnością zapewni bezpośrednią ekspozycję na Doge NFT przy użyciu 16,969,696,969 20 XNUMX XNUMX frakcjonowanych symboli ERC-XNUMX o nazwie „$DOG”.

Wartość 4 milionów dolarów NFT przedstawiająca oryginalny mem Doge jest gotowa do podziału na żetony ERC-20, a także rozbicia na kawałki

Właścicielka Shibu Inu pokazanego w cenionym memie, Atsuko Sato, 1696.9 czerwca zaoferowała Doge NFT za 4 Ether, czyli 12 miliony dolarów, skupionej na sztuce zdecentralizowanej, niezależnej organizacji PleasrDAO.

Począwszy od 1 września o godzinie 5:16,969,696,969 czasu UTC PleasrDAO z pewnością zapewni bezpośrednią ekspozycję na Doge NFT przy użyciu frakcjonowania, które z pewnością spowoduje uszkodzenie niezmiennego tokena w dół do 20 XNUMX XNUMX XNUMX symboli ERC-XNUMX o nazwie „$ DOG”.

Zgodnie z postem PleasrDAO, 20% całkowitej podaży $DOG będzie na początku łatwo dostępne do nabycia, a sprzedaż będzie zorganizowana w systemie umów o otwartym kodzie źródłowym, Miso

Po premierze $DOG z pewnością będzie łatwo dostępny dla profesji na frakcyjnej sztuce lub przy użyciu zdecentralizowanych giełd (DEX), takich jak Uniswap i Su shiSwap. Koncepcja symboli $DOG opiera się na ich zwiększeniu kosztów, gdy oryginalny Doge NFT zyskuje na wartości.

Posiadacze $DOG z pewnością będą mieli również możliwość wyboru tego, co ich zdaniem wymaga oceny oryginalnego NFT, który jest gotowy do ponownej licytacji w dniu określonym przez obszar PleasrDAO w przyszłości.

„Z pewnością upewnimy się, że The Doge NFT nie pojawi się na aukcji publicznej, dopóki naprawdę nie poczujemy, że $ DOG rzeczywiście osiągnął pełną prędkość odwrotu memów, a także jest połączony z solidnym, kwitnącym obszarem” – czytamy w poście.

Jednak struktura regulacyjna granicząca z frakcjonowanymi NFT wydaje się być szara. Komisarz SEC Hester Peirce – dodatkowo określana jako „Crypto Mom” – ostrzegła dostawców NFT w marcu, aby uważali na oferowanie „ułamkowej stopy procentowej”, ponieważ można je uznać za pozycje inwestycji finansowych:

„O wiele lepiej uważaj, że nie tworzysz czegoś, co jest finansowym elementem inwestycji – to jest bezpieczeństwo”.

Doge wprowadza wiodącą umiejętność

W różnych innych informacjach związanych z dogami, japońsko-amerykańska gwiazda tenisa Naomi Osaka poinformowała Bloomberg 31 sierpnia, że ​​bierze pod uwagę wydatki na kryptowaluty po tym, jak jej pasja została rozpalona przez DOGE.

Przeczytaj artykuł:  Prezes Elektra Group, Ricardo Salinas, mówi o włączeniu płatności Lightning Network w Meksyku

Przedstawicielka Osaki zaleciła inwestowanie w krypto, jednak twierdziła, że ​​obecnie zaczęła odkrywać kryptowaluty po tym, jak zobaczyła bogactwo szumu otaczającego DOGE, który zalał jej kanały społecznościowe.

Powiązane: CEO Three Arrows Capital Su Zhu opisuje swoją korzystną tezę dla Dogecoin

„Po prostu rozmawiałem z moim przedstawicielem w sprawie kryptowalut” – twierdzi Osaka. „Rozumiem, że w Internecie wszystko rośnie. Pamiętam, że recenzuję Dogecoin… najprawdopodobniej będzie coś zupełnie nowego, a także intrygującego, co najprawdopodobniej się pojawi”.

23-latek faktycznie wygrał kolejne tytuły Wielkiego Szlema przez poprzednie 4 lata, a także faktycznie dostał się do pokoju NFT, korzystając ze współpracy z systemem Autograph Toma Brady'ego, aby pod koniec zeszłego miesiąca zebrać kolekcję stokenizowanych antyków .

Każdy trader, który handluje kryptowalutą na giełdzie Binance, chce wiedzieć o nadchodzących wydarzeniach pumppodnoszenie wartości monet w celu osiągnięcia ogromnych zysków w krótkim czasie.
Ten artykuł zawiera instrukcje jak dowiedzieć się, kiedy i jaka moneta weźmie udział w kolejnym „Pump”. Każdego dnia społeczność na Kanał telegramu Crypto Pump Signals for Binance Sygnały dla Binance publikuje 10 darmowych sygnałów o nadchodzącym „Pump” i raporty o udanych”Pumps”, które z sukcesem zrealizowali organizatorzy społeczności VIP.
Obejrzyj wideo na jak dowiedzieć się o nadchodzącej kryptowalucie pump i zarabiaj ogromne zyski.
Te sygnały transakcyjne pomagają zarobić ogromne zyski w ciągu zaledwie kilku godzin po zakupie monet opublikowanych na kanale Telegram. Czy już osiągasz zysk, korzystając z tych sygnałów transakcyjnych? Jeśli nie, spróbuj! Życzymy powodzenia w handlu kryptowalutami i pragniemy otrzymać taki sam zysk, jak subskrybenci VIP Crypto Pump Signals for Binance Sygnały dla kanału Binance.
John Lesley/ autor artykułu

John Lesley to doświadczony trader specjalizujący się w analizie technicznej i prognozowaniu rynku kryptowalut. Ma ponad 10-letnie doświadczenie z szeroką gamą rynków i aktywów - walut, indeksów i towarów.John jest autorem popularnych tematów na głównych forach z milionami wyświetleń i pracuje zarówno jako analityk, jak i profesjonalny trader zarówno dla klientów, jak i samego siebie.

Dodaj komentarz