Shoqata Amerikane e Kancerit po kërkon për kripto si dhe mbikëqyrësin e artikujve NFT

Moda e Non-Fungible Token duket se po rritet me kalimin e çdo dite pasi emra edhe më të zakonshëm të markave, si dhe yjet mbeten për të zbuluar NFT-të e tyre, pavarësisht nga ideja që gumëzhima po kalon rreth mjedisit. Mania NFT aktualisht ka kapërcyer Shoqërinë Amerikane të Kancerit, një kompani vullnetare e shëndetit në të gjithë vendin e përkushtuar për të hequr qafe qelizat e kancerit. Në botimin e detyrave më të fundit, Shoqata Amerikane e Kancerit po kërkon për një kriptomonedhë të përhershme, si dhe mbikëqyrës të artikujve NFT.

Publikimi i detyrës në faqen kryesore të internetit specifikoi se personi i thirrur për siguri do të bashkohej me artikullin e tij elektronik, si dhe ndarjen e fitimeve, si dhe ndihmë në krijimin e artikujve elektronikë të bllokimit për kompaninë. Detyra kryesore botuese deklaroi,

"& Ldquo; (*) po vazhdojnë me një vizion për të qenë globi" & rsquo; S udhëheqëse bamirëse elektronike, si dhe kompani të mëdha sociale. Ne e njohim vizionin tonë, ne synojmë të rrisim ndjeshëm ndikimin tonë dixhital të parë, si dhe ofertat. Për të kërkuar një pjesëmarrës praktik të grupit Ne & & (*) që sigurisht do të sjellë zgjidhje më të mira në klasë të Produkteve Dixhitale në treg. "& Rdquo; Të ardhurat Blockchain NFT në

Puna e artit NFT solli 2.5 miliardë dollarë në pesëdhjetë përqindjen e parë të vitit 2021 dhe gjithashtu ndërsa tregu i kriptos u dobësua në Refuzimet e Krisjes, shumë mendime zhurma rreth tregut NFT filloi të zbehej. Vdes poshtë

, duke marrë parasysh nevojën në zgjerim të artikujve NFT nga shumë emra të markave, shërbime si dhe yje, duket se gumëzhitja e NFT është shumë e gjatë. Mund të ketë një rekord aktual të ekspertëve që në të vërtetë kishte rekomanduar që Megjithatë, po ashtu synon të prezantojë një industri NFT ndërsa

si dhe përrallën në Instagram, Lady Gaga ekspozoi NFT-të e tyre këtë javë më parë. Emrat e markave të boksit si sistemi i ndarjes së videoklipit TikMike Tyson k si dhe Major janë të gjithë duke zhytur gishtat e këmbëve në tregun NFT. Për të, kreu botëror i reklamimit dhe marketingut për TikBear Company Anheuser Busch k deklaroi,

Lexo artikullin:  Menaxheri i U2 nënshkruan një marrëveshje për të zgjeruar Bored Ape Yacht Club në filma, TV dhe muzikë

Nick Tran "& ldquo; Për të vendosur & rsquo; Nuk dëshiroj të shoh një metaverse pa emra markash për shkak të faktit se do të humbasësh shumë gjëra të rëndësishme që ju pëlqen ", & rdquo;

filloi si një shenjë ndjekëse, si dhe suveniret e lojërave kompjuterike në fakt janë bërë një treg i plotë me reklamimin dhe marketingun duke qenë theksi kryesor. Ju mbeteni shumë më shumë emra markash për t'u përqëndruar në tregun NFT.

Çfarë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju