Thirrni më mirë SOL: Konsolidimi mujor e vë çmimin e Solana në rrugën drejt 275 dollarëve

SOL në të vërtetë po zhvillon një Bull Pennant pas rritjes së çmimit të tij prej 14,200% nga dita në ditë.

Thirrni më mirë SOL: Konsolidimi mujor e vë çmimin e Solana në rrugën drejt 275 dollarëve

Teknikët e çmimeve Solana (SOL) rekomandojnë që SOL të arrijë 275 dollarë në seancat e ardhshme.

Vështrimi i kundërt për kriptovalutën e gjashtë më të madhe në botë sipas kapitalizimit të tregut vjen ndërsa vendoset brenda një varieteti që duket si aBull Pennant

Në informacion, Bull Pennants janë indikacione të favorshme të zgjerimit që zhvillohen ndërsa çmimi vendoset brenda një kornize të ngjashme me Trekëndëshin Simetrik që i përmbahet një veprimi të fortë përmbys.

Moda e konsolidimit vjen me sasi në rënie, duke rishikuar pikën e dobët themelore të modës.

Dhe, ndërsa çmimi iu afrua majës - faktori ku mblidhen linjat e trendit të Pennant -it, ai shpesh tenton të ndërmarrë një shpërthim në dobi, me objektivin e demit në mënyrë të detajuar ekuivalente me ngritjen e trendit të mëparshëm të rritjes, dmth., Flagpole.

Lartësia e shtizës së Solana është rreth 125 dollarë. Thënë kështu, një veprim shpërthimi në majën e Pennant (në rreth 150 dollarë) e vë SOL në rrugën drejt 275 dollarëve.

Seti SOL/BTC fiton shtesë pavarësisht nga Bitcoin në $ 60K

Klientët potencialë të Solana për të arritur 275 dollarë vijnë në mes të një bumi të përgjithshëm të çmimeve në të gjithë tregun e kriptove.

Sidoqoftë, çmimi SOL u rrit me 8% kundrejt Bitcoin (BTC) në 2 ditët e mëparshme pjesërisht për shkak të listimit të tij në shkëmbimin kryesor të kriptove të Koresë së Jugut

Lidhur: Grafika Solana me sytë e "flamurit të demit" 250 dollarë pavarësisht çmimit të SOL -it poshtë 40% duke pasur parasysh atë kohët e fundit

Në përgjithësi, SOL në fakt ka qenë vetëm një nga ndërmarrjet më efektive të krijimit të altcoins në 2021, me të ardhurat e tij vjetore në 8,500%. SOL u tregtua në një dokument të lartë prej 216 dollarë në fillim të shtatorit.

Hyrjet institucionale rrisin çmimin e SOL

Pavarësisht Bitcoin aktualisht në qendër të vëmendjes, çmimi i Solana ka shumë të ngjarë të ketë një rritje nga financimi institucional me anë të fondeve të ndërsjella të dedikuara, sipas një regjistrimi nga CoinShares të publikuar më parë sot.

"Artikujt e investimeve financiare të pronës dixhitale panë hyrjet 500 duke përfunduar 226 milion dollarë amerikanë, duke e çuar rrjedhën 8 -javore të hyrjeve në 638 milion dollarë amerikanë," mbante në mend CoinShares, duke përfshirë:

“Ishte një fotografi e përzier në altcoina të tjera të ndryshme me të preferuarat aktuale Solana (12.5 milionë dollarë amerikanë) dhe gjithashtu Cardano (3 milionë dollarë amerikanë) që po shikonin prurje, duke rekomanduar që theksi të mos kalonte krejtësisht tek Bitcoin.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju