Binance ndërpret shërbimet e aksioneve

Shkëmbimi më i madh, Binance zbuloi sot se blerja e simboleve të furnizimit me siguri do të pushojë në mesazhin e sistemit - 14 tetor, dmth., Brenda 90 ditëve në vijim. Investitorëve në të vërtetë iu është rekomanduar që të heqin llogaritë e tyre të simbolit të furnizimit para afatit kohor të deklaruar. Simbolet e furnizimit të binance përbëheshin nga pesha të rënda si Tesla, Coinbase, Microsoft, si dhe Apple.

"& Ldquo; ne me siguri do të jemi duke hequr ndihmë për simbolet e furnizimit onBinance com për të ndryshuar theksin tonë industrial në oferta të ndryshme të artikujve të tjerë. Efektive menjëherë, simbolet e furnizimit nuk janë në dispozicion për blerje nëBinance com, si dheBinance com me siguri nuk do të mbajë më asnjë lloj simbolesh furnizimi pas 2021-10-14 19:55 (UTC). "& Rdquo;, Binance zbuloi në një artikulli.

Financuesit e EEA-së për të lëvizur në sitin e CENTIMETERS-Equity AG

Binance gjithashtu zbuloi se financuesit në Zonën Ekonomike Evropiane (EEA) mund të lëvizin fondet e tyre të tokës së furnizimit në faqen e internetit të CENTIMETERS Equity AG. CENTIMETERS-Equity AG po krijon një sit për financuesit e EEA si dhe Zvicrës për të zhvendosur ekuilibrat e tyre të shenjës së furnizimit në faqen e tyre të internetit si dhe për të shndërruar të njëjtën të drejtë në CENTIMETERS-Equity AG kur të zhvillohet faqja e saj e re. Faqja e CENTIMETERS-Equity AG sigurisht që do të fillojë të funksionojë dy javë para se zgjidhja e simboleve të furnizimit Binance të mbyllet tërësisht.

"& Ldquo; Faqja është vendosur të hapet rreth 2 deri në 4 javë para 2021-10-15 (UTC), si dhe veprimet e shtuara të KYC sigurisht që do të kërkohen nga CENTIMETERS-Equity AG për të përfunduar ndërrimin." & rdquo;

Binance & rsquo; Problemi i shenjës së furnizimit në Evropë

Ku nga njëra anë, simbolet e furnizimit të Binance u ofruan nga firmat gjermane; nga ana tjetër, autoriteti rregullator ekonomik gjerman, BaFin kishte njoftuar Binance për kufizimet rregullative. BaFin paralajmëroi shkëmbimin që kur të mos i përmbaheshin shtetit '& rsquo; ligjet, (*) mund të hasin efekte rregullatore.Binance, MB '& rsquo; qen roje,

Lexo artikullin:  Rezervuarët Bitcoin (BTC) Nën $ 30,000, Këtu janë nivelet e ardhshme të mbështetjes

Në mënyrë të ngjashme (FCA) specifikoi se ata kishin qenë në të vërtetë duke u marrë me Autoritetin e Sjelljes Financiare për të njohur simbolet e furnizimit, si dhe ligjet që mund të vendosen mbi të, përveç saktësisht se si tregtohet. Financimi & rsquo; Problemi rregullues përfshinte kombin e 8-të në llojin e

Binance më herët sot. Hong Kong si dhe Letrat me Vlerë të kombit deklaruan globin '& rsquo; Shkëmbimi më i madh i kriptove nuk lejohet të ofrojë asnjë lloj zgjidhjeje në vend. Komisioni i Ardhmërisë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju