Padia e Binance Maltës: Fondacioni Binance pret regjistrimin e pacientëve për të hequr qafe kontributin prej 7 milionë eurosh

Binance '& rsquo; Filiali sMalta në të vërtetë ka deklaruar se Fondacioni Bamirës i Blockchain i drejtuar nga shkëmbimi është duke pritur në Fondin e Gjoksit të Komunitetit të Maltës për të ofruar leje nga pacienti, i përbërë nga klienti '& rsquo; shpenzimet mjekësore dhe adresat e portofolit të kriptove. Binance në fakt ka specifikuar se zotërimet e kriptomonedhës kanë qenë në fakt “& ldquo; në mënyrë të sigurt dhe transparente ”& rdquo; ruhet në një adresë kriptomonedhë të disponueshme shpejt për publikun e gjerë.

Binance argumenton se mbajtja u shkaktua për faktorët e sigurisë

Për më tepër, shkëmbimi deklaroi se faktori i vetëm për mbajtjen e premtimeve të kontributit ishte më shumë konfirmimi i klientit, kështu që fondet nuk zhvendosen padrejtësisht në llogari mashtruese.

Binance në fakt ka siguruar që financimi i trekuar të jetë plotësisht i angazhuar për klientët e kancerit. Shkëmbimi deklaroi se përpjekjet e tyre për të transferuar fondet në të kaluarën në “& ldquo; njerëz të vuajtur që mbeten në kërkesë alarmante për ndihmë ”& rdquo; nuk ishin të suksesshëm, sipas shkresave të gjykatës.

"& Ldquo; (*) më shumë se i lumtur që kripto-aktivi i vlerësuar tani mund të ndihmojë më shumë individë. Fondi i përkushtuar do të vijë vazhdimisht nga njerëzit e kësaj, ”& rdquo; përfaqësuesi informoi Maltën për Times.Malta implikon

Fondi i kraharorit për të provuar mashtrimetBinanca e

Pavarësisht '& rsquo; premtimet e sigurisë dhe hapjes së kontributit, Binance në fakt ka deklaruar ndryshe. Fondi i Gjoksit vazhdon të implikojë Fondin e Gjoksit të Komunitetit të Maltës duke u përpjekur të likuidojë fondin e kontributit nga struktura e tij bamirëse dhe ta zhvendosë atë në Binance '& rsquo; s llogaritë në “Shtetet e Bashkuara. Binance & ldquo;

sugjeron që kompania vullnetare po përpiqet jo vetëm të prishë marrëveshjen dhe të lërë angazhimet e saj, megjithatë po përpiqet gjithashtu të transferojë pronat e saj përtej kësaj, në Shtetet e Bashkuara, ku gjykatat e Maltës nuk kanë juridiksion, "& rdquo; the Maltese deklaron në dosjet gjyqësore. Fondi i Gjoksit paraqiti një padi nga

Historia e Rastit

Përfundimi i Fondit të Gjoksit të Komunitetit të Maltës, në lidhje me premtimet e ardhshme të kontributit të 3-të nga korriku, sasia e Fondacionit të Bamirësisë Binance Blockchain ishte rritur në të vërtetë nga një numër prej njëqind mijë eurosh në € & euro; 7 milion pas ndalimit të zgjatur të transferimit. Vendi i punës i komisionerit i deklaruar në një letër të datës 23

Lexo artikullin:  Industria minerare e miliarda dollarëve Bitcoin vazhdon në Iran pas tre muajsh ndalim

Ajo që bota '& rsquo; Shkëmbimi më i madh i kriptove është fajtor për “& ldquo; me pamje & rdquo; këshilla vjetore për të paraqitur përfaqësimin e saj 2018, 2019 dhe 2020. Korrik

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju