Bitcoin vendos fatin e 60 mijë dollarëve pasi mbyllja javore i mban tregtarët e BTC në këmbë

Mund të jetë ende në çdo rast për demat në prag të asaj që ende mund të përfundojë të jetë mbyllja më e madhe javore në dokument.

Bitcoin vendos fatin e 60 mijë dollarëve pasi mbyllja javore i mban tregtarët e BTC në këmbë

Bitcoin (BTC) po rreshton një ekzaminim jetik javor të qëndrueshëm më 23 tetor pasi shitësit spontanë zhvendosën sasi të mëdha të BTC në shkëmbimin e rëndësishëm Binance.

BTC bie me 60,000 dollarë

BTC/ USD po i mban tregtarët në ankth të shtunën, informacione nga CryptoPumpNews Markets Pro si dhe programet TradingView, duke përcaktuar fatin e ndihmës prej 60,000 dollarësh.

Shkalla në fakt kishte konfirmuar vendndodhjen e parë të rëndësishme të pasionit të klientit brenda natës pasi nivelet e vjetra të të gjitha kohërave në 64,900 dollarë pushuan së punuari për të mbështetur tregun.

Ndërsa ekspertët qëndrojnë të favorshëm për kohëzgjatje shumë më të gjata, rënia po prodhon një dritë magjepsëse afër dritës ekzistuese javore të qiririt.

Për Crypto PumpFaktori i lajmeve Micha ël van de Poppe, megjithatë, e quajti rregullimin "të madh" si dhe e mbajti diagnozën e tij të një kostoje makro deri në 300,000 dollarë.

Diku tjetër, një koncept i spikatur përqendrohet në një largim të organizuar të tregtarëve të mbivlerësuar, këta që në fakt kanë rritur çmimet e financimit në shkallë tradicionale të paqëndrueshme gjatë gjithë kohës deri në 67,100 dollarë më të larta të të gjitha kohërave.

Drejtimi i parë i Bitcoin ETF në Shtetet e Bashkuara është gjithashtu një temë e rëndësishme diskutimi, siç mbahet parasysh nga llogaria e preferuar e Twitter BitBit.

Librat e Binance ndizen më shumë

Ndërsa ekuilibrat e këmbimit përgjithësisht mbeten në prirje të reduktuara, nga ana tjetër, Binance ka parë në fakt një rritje të konsiderueshme në librat e saj në ditët aktuale.

Lexo artikullin:  Ndalimi i shfrytëzimit të Bitcoin është një vendim i lehtë për Kinën, thotë partneri i Bitmain EMEA

Të ngjashme: Vlerësimi i çmimit 10/22: BTC, ETH, BNB, ADA, XRP, SOL, DOT, DOGE, LUNA, UNI

Sipas informacionit nga burimi i të dhënave Bybt, këto u rritën me mbi 50,000 BTC në afër 400,000 BTC që nga e Premtja.

Ngritjet e librave të këmbimit kanë një tendencë për të përfaqësuar një nevojë për treg ose kanë ofruar BTC të kushtojë një njoftim të shkurtër.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju