Aplikacioni për shpërblime Bitcoin Lolli mbledh 10 milion dollarë në financimin e Serisë A

Aplikimi për përfitime Bitcoin (BTC), Lolli zbuloi sot se në të vërtetë ka mbledhur mbi 10 milion dollarë në raundin e tyre më të ri të financimit të udhëhequr nga kompania e përpjekjeve, Acrew Capital Për më tepër, ata ndanë që Acrew kishte punuar në të vërtetë së bashku me Banana Capital, dhe Animal Capital, fondi i kapitalit të përqendruar në Gen Z i themeluar nga ndikuesit e rrjeteve sociale Josh Richards, Griffin Johnson dhe Noah Beck.

Raundi i financimit në të njëjtën mënyrë është sponsorizuar nga ndikuesit kryesorë të pronarëve të biznesit të orgazmës si Logan Paul, Chantel Jeffries, Lauren Riihimaki, Kenny Beecham dhe Baron Davis Përveç kësaj,

Lolli ekspozoi se fondet e mbledhura nga raundi i financimit të Serisë A do të përdoren për financimin e biznesit '& rsquo; rritja duke punuar me më shumë individë, duke nënshkruar marrëveshje të reja bashkëpunimi dhe duke krijuar aplikacionin celular të sapo prezantuar.

Shpërblimet Bitcoin mbi investimet

Lolli '& rsquo; Krijuesit theksuan rëndësinë e përdorimit të bitcoin më të disponueshëm në planin afatgjatë, në mes të rritjes së shpejtë dhe të pashmangshme të kriptomonedhave. Lolli '& rsquo; Fokusi është të bëjë që Bitcoin të përdorë më pak sfidues dhe më intrigues për përdoruesit për të kapërcyer hapësirën midis kamareve specifike të Crypto dhe masave.

“& Ldquo; Ne & rsquo; jemi të kënaqur me ndihmën e shumë financuesve të pabesueshëm dhe pronarëve të tjerë të bizneseve që mendojnë në objektivin tonë për ta bërë bitcoin më të disponueshëm për të gjithë. Ne mendojmë se '& rsquo; importantshtë e rëndësishme të rreshtohesh me zhvilluesit kryesorë për të informuar, shpërndarë dhe rritur fuqinë e bitcoin tek masat. ”& rdquo ;, deklaroi Alex Adelman, CEO dhe bashkë-krijues i

Bashkë-krijuesi dhe Partneri Menaxhues në Acrew Capital, (*) theksoi se objektivi është të barazojmë aksesin në bitcoin duke përdorur përfitimet si kurs paraprak për një klient me pakicë '& rsquo; adoptimi i kripto.Lauren Kolodny "& ldquo; (*) barriera e ulët dhe pika e hyrjes me rrezik të ulët e bëjnë adoptimin e bitcoin shumë më të disponueshëm për një grup më të plotë individësh." & rdquo;,

deklaroi. Kjo & rsquo; s trajtuar përfitimet BTC Kolodny si (*) dhe

Ndikuesi i LaurDIY në fakt ka folur për lehtësimin e procedurës së fitimit

Ndikuesit Logan Paul përmendën se përqendrimi te elementi i përfitimit do të sjellë më shumë financues dhe është gjithashtu më pak i rrezikshëm.Lauren Riihimaki “& ldquo; Bitcoin & rsquo; është shumë më mirë sesa blerja në internet? Ata bëjnë pazar ndërsa sigurojnë bitcoin falas. ”& Rdquo ;, deklaroi

Çfarë Online.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju