Kryetari i BlackRock 'më shumë në kampin Jamie Dimon' për Bitcoin, vlerëson kripton

Në vërejtjet e reja, megjithëse të kombinuara për Bitcoin, Larry Fink përsëriti ngazëllimin në lidhje me të ardhmen e kriptomonedhës - si dhe nuk hedh poshtë konceptin se përralla e suksesit mund të jetë BTC.

Kryetari i BlackRock 'më shumë në kampin Jamie Dimon' për Bitcoin, vlerëson kripton

Kryetari i kompanisë së administrimit të investimeve financiare të Shteteve të Bashkuara me shumë miliardë dollarë BlackRock "ka shumë të ngjarë" pajtohet se Bitcoin (BTC) nuk ka vlerë.

Në një takim me CNBCon më 13 tetor, Larry Fink lëshoi ​​një marrëveshje paraprake me CEO të JPMorgan Jamie Dimon për vlerën e vërtetë të Bitcoin.

Fink: "Unë nuk mund të informoj" nëse Bitcoin ka shumë të ngjarë të jetë $ 80,000 ose absolutisht jo

I famshëm për intimitetet e tij ndaj Bitcoin gjatë viteve, Fink, që ruan se ai nuk është ndjekës i kriptomonedhës më të madhe, megjithatë mban edhe më shumë individë që shpenzojnë në dhomë.

"Unë nuk jam një praktikant i Bitcoin, si dhe ku ka shumë të ngjarë të shkojë, kështu që nuk mund t'ju informoj nëse ka shumë të ngjarë të jetë $ 80,000 ose absolutisht jo," informoi ai rrjetin.

"Por unë mendoj se ka një detyrë masive për një para të dixhitalizuar, si dhe mendoj se ka shumë të ngjarë të ndihmojë klientët në mbarë botën - nëse është një Bitcoin ose një gjë tjetër apo edhe më shumë një para elektronike e autoriteteve qeveritare, një dollar elektronik, kjo sigurisht që do të funksionojë. "

Fink po fliste pasi Dimon në të vërtetë kishte përsëritur pasigurinë e tij në Bitcoin, duke theksuar mungesën e tij të besimit në furnizimin e tij të kufizuar.

Përkrahësit u kundërshtuan menjëherë në vërejtjet e tij, duke rekomanduar që vetëm një mungesë mirëkuptimi mund të bëjë që dikush të shqyrtojë atë që është e përbërë - si dhe e ruajtur përfundimisht nga mbi 12 vjet marrëveshje të pandryshueshme - në kod.

"Unë kam diskutime shtesë me individët në rrugën për kripto se çdo gjë," vazhdoi Fink.

"Greatshtë e mrekullueshme të shohësh saktësisht se si individët në fakt kanë përfunduar duke u tërhequr aq shumë në lidhje me të, saqë po zbulojnë pasionin në këtë, pavarësisht nëse ka shumë të ngjarë të luajë në një afat të gjatë. Do të shohim. Siç thashë, unë shoh shanse të konsiderueshme në një para të digjitalizuar të lidhur me kripto/ blockchain, ku supozoj se do të shkojë-e cila ka shumë të ngjarë të prodhojë disa fitues të mëdhenj, si dhe disa humbës të mëdhenj. "

Bitcoin është rritur pothuajse 600% duke marrë parasysh që blloku i ndihmës së vitit 2020 do të përgjysmohet, si dhe në fakt ka tejkaluar zotërimet makro gjatë 2021.

Lexo artikullin:  Ja pse Drejtori Ekzekutiv i Binance SHBA, Brian Brooks, në të vërtetë dha dorëheqjen në tre muaj

Bitcoin ekziston në pritje për të mahnitur dyshuesit

Bitcoin u tregtua nën nivelet më të larta pesë mujore të Mërkurën në atë që ekspertët mendojnë se duhet të jetë korrigjimi i fundit para një ritestimi të niveleve më të larta të të gjitha kohërave prej 64,500 dollarë.

Lidhur: Pasioni i kërkimit të Bitcoin është afër niveleve më të ulëta 1-vjeçare, ndërsa normat e BTC rrëshqiten më poshtë, nën 55 mijë dollarë

Duke vazhduar më tej, parashikimet vazhdojnë të jenë shumë të favorshme, me telefonata jo vetëm me 6 numra, por afërsisht 300,000 dollarë në muajt e ardhshëm.

Si KriptoPumpLajmet e raportuara, informacioni zbulon se viti 2021 po dyfishon në mënyrë të konsiderueshme cilësitë e vrapimit të demit të vitit 2017, me vetëm përfundimin e deleguar të fazës kryesore të goditjes.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju