Thyerja: Firma e Menaxhimit të Aseteve prej 42.6 Trilionë dollarë për të ofruar shërbime kripto për klientët privatë

State Street Corp., një nga grupet e menaxhimit të aseteve me 42.6 trilionë dollarë pasuri nën menaxhim ka njoftuar se do të fillojë të ofrojë shërbime të raportimit, pajtimit dhe përpunimit të kriptove për klientët e saj të fondeve private. Menaxheri i aseteve ka partneritet me Lukka Inc., një ofrues i shërbimeve të softuerit kript për shërbimet e administrimit të fondit i cili gjithashtu do të ofronte të dhëna për shërbimet e vlerësimit për klientët e fondeve private.

State Street gjithashtu filloi një filial dixhital muajin e kaluar për t'u përqëndruar në shërbimet e kompanisë për kriptovalutat, CBDCs, blockchain dhe tokenizimin e letrave me vlerë.

Nadine Chakar, kreu i State Street Digital tha,

"Rritja e popullaritetit të aseteve dixhitale nuk po tregon shenja të ngadalësimit dhe State Street Digital është e angazhuar të vazhdojë të ndërtojë infrastrukturën e nevojshme për të zhvilluar më tej modelet tona të shërbimit të aseteve dixhitale për të ndihmuar në përmbushjen e kërkesave në rritje të klientëve tanë,"

Oferta e fondeve kripto nga State Street riafirmon kërkesën në rritje për asete kripto në mesin e klientëve të pasur institucionalë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju