Thyerja: Marrëveshja e nënshkrimit të Lionel Messit me PSG përfshin Pagesat Crypto NFT

Lionel Messi, futbollisti i famshëm, dhe 6 herë Ballon d '& rsquo; Ose fituesi bëri një transferim historik të klubit nga Barcelona FC në Paris Saint-Germain FC pas 26 vitesh. Vlera e raportuar e marrëveshjes dyvjeçare mes Messit dhe PSG është 41 milion dollarë paga vjetore me oferta bonus, megjithatë, një lugë ekspertësh aktual nga një reporter i Bloomberg rekomandon që legjenda e futbollit mund të marrë shenja të tifozëve të kriptove ose NFT si pjesë e pagesës së tij.

Messi '& rsquo; Lëvizja në PSG erdhi si një tronditje e madhe për zemër për tifozët e Barcelonës, veçanërisht pasi diskutoi se ai dëshironte të qëndronte në klub. Transferimi nuk ishte absolutisht asgjë veçse i diskutueshëm pasi raportet tregojnë se zhvendosja filloi pasi klubi nuk mundi & rsquo; t miratojë një ofertë për rinovimin e marrëveshjes për shkak të detyrimit të saj financiar.

 

Kjo histori është duke u përmirësuar.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju