Cardano (ADA) Posto 12-Javore Lartë Ndërsa Përmirësimi i Alonzo është afër, ja pse do të thyejë ATH

Cardano (ADA) i zgjeroi sasitë e saj javore në 44% sot pasi nënshkroi një rekord të ri krejt të ri 12-javor prej 1.99 dollarë. Kriptomonedha e katërt më e madhe ka qenë në të vërtetë në një ritëm duke pasur parasysh fillimin e azhurnimit të Purple Alonzo. Përmirësimi i Alonzo Purple do të pasohej nga një kombinim i zgjuar marrëveshjesh në rrjet që do të lejonte Cardano të priste Dapps dhe të përfundonte kundrejt ngjashmërisë Polkadot dhe Ethereum.

Kombinimi i zgjuar i marrëveshjes mund të funksionojë si një nxitës për koston ADA në krahasim me atë që siguroi London Hardfork. Kostoja e Ethereum ADA u rrit nga një vlerë e ulët ditore prej 1.68 dollarë për të regjistruar një rekord të ri dy mujor prej 1.99 dollarë, thjesht përveç 2 dollarëve. Pasi të hyjë në zonën e kostos 2.0 dollarë, ATH prej 2.46 dollarësh është thjesht një numër tubimesh larg.

Cardano (ADA) është vetëm një tubim larg ATH

Altcoin tejkaloi rezistencën vendimtare prej 1.90 dollarë dhe aktualisht flirton me shenjën 2 dollarë, dhe kur të arrijë ta kalojë atë, mund të botojë një ATH krejt të re së shpejti dhe në kohën e duhur për fillimin e marrëveshjes së zgjuar. Isshtë më pak se 20% përveç ATH -së së saj që mund të jetë e disponueshme në një çështje të një tubimi nëse vazhdon vrullin e tij aktual bullish.

ADA '& rsquo; s rritja e kostos ndihmoi zhvendosjen e kapakut të saj në treg përpara Tether '& rsquo; s USDT dhe përfundoni duke qenë kriptovaluta e katërt më e madhe. Shpërthimi i ardhshëm bullish për altcoin gjithashtu mund ta bëjë atë kriptovalutën e tyre më të madhe përpara Binance Coin (BNB). Rritja e kostos gjithashtu mund të gjendet pas krijuesit Charles Hoskinson që zbuloi datën e fundit për azhurnimin e Alonzo.

Në një azhurnim të së martës, Hoskinson në të vërtetë ka deklaruar se azhurnimi i Alonzo -s varet dhe ai do të ekspozojë datën reale të azhurnimit të Premten Shumë mendojnë se kostoja mund të zhvendoset edhe atë parashikim. Hoskinson gjithashtu mori një goditje kundër Polymarket, i cili në fakt kishte luajtur kundër Cardano '& rsquo; s kombinim i menjëhershëm i marrëveshjes së zgjuar.

Lexo artikullin:  CBDC e-CNY e Kinës një hap i caktuar për ndërkombëtarizimin e përdorimit të Renminbi

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju