Çmimi Cardano (ADA) Shkrep 5% Një Lajm i Funksionalitetit të Kontratave të Zgjuara

Ndërsa tregu i përgjithshëm i kriptomonedhës duket i ndrydhur në këtë moment, bota '& rsquo; Kriptomonedha e pestë më e madhe (*) (ADA) po zbulon zhvendosje të forta! Koha e shtypjes Cardano At '& rsquo; Kostoja s është rritur 5% dhe tregtohet në 1.37 dollarë me një kapak tregu prej 42 miliardë dollarësh. Optimizmi Cardano mbështetet nga vërejtje të favorshme nga krijuesi

Hyrja mbi funksionimin e marrëveshjes së zgjuar në blockchain. Lagjja Charles Hoskinson në fakt ka pritur me entuziazëm këtë azhurnim. Cardano e verifikoi atë menjëherë pas

Pirun i ashpër Hoskinson, marrëveshje të zgjuara do të ofrohen në rrjet. Alonzo, ai përfshiu që me kalimin e kohës, objektet e Kështu do të përfundojnë të jenë më efektive. Deklarata Cardano erdhi gjatë një azhurnimi të transmetimit të drejtpërdrejtë kohët e fundit në

30. Korrik gjithashtu mbani në mend se ka 2 përparime paralele që rezultojnë në pirunin e fortë. Rasti i kombinatorit të Hoskinson do të sigurojë “& ldquo;

  1. Aftësitë për nyjen ”& rdquo;. Alonzo lehtëson avancimin rreth nyjës duke u mundësuar përdoruesve të“ & ldquo; ekzekutoni kodin jashtë zinxhirit dhe atë në zinxhir dhe ndërtoni dapps të plotë
  2. The. ”& Rdquo; [aplikimet e decentralizuara] të

Afati kohor, Zhvillimi

Kohët e fundit në fakt ka marrë disa gabime për shtypjen e datave shtesë të pagesave të disa azhurnimeve thelbësore në rrjet. Charles Hoskinson transmetimi i tij më i ri i drejtpërdrejtë, In gjithashtu deklaroi se pajisjet për pirunin e fortë do të ofrohen nga afati kohor Hoskinson-August. Shtatori përfshihet edhe më shumë: Përdoruesit e Ai (ADA) do të kenë aftësinë për të "& ldquo; drejtoni marrëveshje të zgjuara në minutën kur fillon pirun e fortë

Objektet Cardano dhe ndërtimi i një mjedisi shumë më të mirë për aplikacionet Cardano që do të krijohen dhe lëshohen. "& Rdquo; Cardano do të prezantojë të ardhmen

Pirun i fortë Cardano në 3 faza: blu, të bardhë dhe vjollcë. Alonzo i këtyre fazave do ta bëjë publikun e gjerë të njohur me performancë shtesë. Secila '& rsquo; s ADA ka qenë në fakt ndër argëtuesit kryesorë këtë vit.

Cardano kostoja prej 1.31 dollarë, ADA po tregton me 600% fitime nga viti i sotëm. Në cryptocurrency shpejt bëri metodën e saj për të përfunduar duke qenë prona e pestë më e madhe dixhitale sipas kufirit të tregut

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju