Cardano inç më afër marrëveshjeve të zgjuara pas pirunit efektiv të Alonzo White

Cardano, kriptomonedha e pestë më e madhe e kripto-tregut, në të vërtetë ka mbetur në vëmendjen e publikut të gjerë kohët e fundit shumë falë perspektivës pozitive në lidhje me pirunin e ardhshëm të Alonzo. Zbatimi efektiv i Alonzo Blue përcaktoi një strukturë të qartë për përparime të ndryshme të ardhshme brenda zonës.

Në të vërtetë, Q2 në të vërtetë ka parë informacion edhe më të shkëlqyeshëm për komunitetin Cardano. Për rrethana, bazuar në sistemin e tregtisë eToro, Cardano kaloi Bitcoin si një nga më të kripturat monedhat për të njëjtën kohëzgjatje. Në momentin e krijimit, Cardano tregtonte rreth shkallës së çmimit prej 1.23 $

Pamja e favorshme lidhur me Cardano u ofrua shumë më shumë gaz sot pasi IOHK bëri një deklaratë që e sjell komunitetin më të detajuar në zonën e Financave të Decentralizuara (DeFi). Sipas IOHK, grupi i avancimit prapa blockchain,

Alonzo White shkoi të mbijetojë në rrjetin kryesor pas një piruni produktiv të Alonzo testnet. Ky përparim ka shumë të ngjarë të gjenerojë një ekspozim shumë më të drejtpërdrejtë, së bashku me shfaqje të ndryshme brenda thelbit të tij.

Sipas përgatitjes, përgatituni për azhurnimin ekzistues,

Në përmirësim të kësaj, azhurnimi e bëri të qartë,

Rrjeti gjithashtu deklaroi se mbajtja e gjurmëve të rrjetit të ri mbi 24 orët në vijim do të jetë sigurisht një element i domosdoshëm i kësaj, së bashku me "kryerjen e punës së QA në nyje". Postojeni këtë, grupi sigurisht që do vlerësoni çdo lloj reagimi / rezultati ditën tjetër si dhe filloni të merreni me çdo lloj thirrje për riparim. IOHK parashikon azhurnime të shumta, sipas udhërrëfyesit të vendosur, për të përfshirë atributet e Alonzo White.

Siç u tha më parë, ky veprim bën mirëAlonzo Blue Post këtë fazë, Alonzo synon të dalë publik gjatë gjithë fazës Purple (supozuar se është rregulluar për në Gusht). Grupi që qëndron përpara avancimit të blockchain gjithashtu parashikon që të ketë shfaqje të shumta të përgatitura deri në shtator të këtij viti.

Koha e informacionit të sipërpërmendur është padyshim një intriguese, veçanërisht duke marrë parasysh që jo shumë kohë më parë, grupi prapa simbolit kishte theksuar në të vërtetë disa sfida gjatë kalimit nga Alonzo Blue në White.

Lexo artikullin:  Altcoins marrin pjesën tjetër pasi çmimi i Bitcoin mban $ 47.5K

Needshtë e panevojshme të pretendohet, ekziston një bullish i madh midis Cardano-s dhe tifozëve të tij.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju