Marka kineze Xiaomi drejton pastrimin nga Portugalia MI Store Dyqani i Pagesave me Bitcoin

Kina '& rsquo; Prodhuesi kryesor i telefonisë celulare Xiaomi në fakt ka zbuluar se reklama aktuale për Bitcoin dhe pagesën e kriptove të bëra nga dyqani Portugez MI nuk ka lidhje me biznesin '& rsquo; s operacion. Reklama e AFacebook e publikuar nga dyqani MI tregoi se do të pranonte pagesa në Bitcoin dhe disa kripto -monedha të tjera.

Xiaomi deklaroi se dyqani Portugez MI është një entitet i pavarur i autorizuar nga palë të treta dhe më vonë dyqani gjithashtu sqaroi se nuk ka marrëdhënie me prodhuesin kinez të telefonisë celulare.

"& Ldquo; Xiaomi reagoi se pagesat e kriptomonedhës u lëshuan nga Mi Store Portugal, një partner i licencuar i Mi Store inPortugal. Ky partner po punon individualisht në zonë dhe nuk është i lidhur me funksionimin e biznesit të Xiaomi." & Rdquo;, tha Colin Wu, raportuesi kinez.

Xiaomi & rsquo; Transferimi për të asgjësuar dyqanin (*) ka ardhur në të vërtetë si një tregues që nuk e bën & rsquo; nuk dëshiroj të lidhem me promovimet e lidhura me kripton, me kusht që goditja aktuale portugeze e Xiaomi. Gazetari kinez, kinezja përmendi se krijuesi i Colin WuWu, Xiaomi është ndër financuesit e xhepit të thellë në kompanitë masive të kriptove si konflikti OKCoin dhe certik, Lei Jun MI

Në fakt është specifikuar se ata do të pranojnë pagesa kripto në dyqan (BTC), Bitcoin (ETH), Ether (USDT), Tether (DASH) dhe Dash (UTK) shenja. Besimi tërheq cicërimën e deklaratës

Shenja Crypto Partner (UTK) bëhet pjesë e

Utrust '& rsquo; bashkëpunimi me platformën e pagesave të inovacionit blockchain të Xiaomi Portugalisë, evropiane që ndihmoi me shërbimet e pagesave kripto për të blerë telefona Utrust. Xiaomi, Megjithatë në fakt ka tërhequr cicërimën e saj të bashkëpunimit, mbi Utrust '& rsquo; deklarata e të mos pasurit marrëdhënie me dyqanin Xiaomi në Mi.Portugal “& ldquo;

, autoritetet shitësi Mi Store Portugal, tani pranon pagesa #crypto! Xiaomi është prodhuesi i dytë, më i madh i telefonit në planet, dhe tani dega e tyre rajonale po pranon Xiaomi të Parave. ”& Rdquo ;, Nesër tweeted dhe më vonë fshihet. ruaj & rdquo; goditja e kriptove

Qeveria federale e Kinës në fakt ka zbuluar se do të ruajë politikat e goditjes së kriptove në vend gjatë gjithë gjysmës së dytë të 2.

Kinezët një konferencë për Në 31, korrik '& rsquo; s Njerëzit e Bankës arritën një marrëveshje për “& ldquo; ruaj & rdquo; presion i lartë në tregtimin e monedhave dixhitale në Kinë, duke motivuar dhe bërë të mundur që platformat e tregtisë dhe të këmbimit t'i përmbahen kërkesave rregullative dhe të korrigjojnë operacionet e tyre për të njëjtën gjë. Kinë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju