Coinbase njofton partneritet shumëvjeçar me NBA dhe WNBA

Pazari vjen ndërsa NBA përgatitet të fillojë periudhën e saj 2021-2022, duke vënë në dukje 75 vjetorin e martesës së organizatës.

Coinbase njofton partneritet shumëvjeçar me NBA dhe WNBA

Shkëmbimi kryesor i kriptomonedhës Coinbase në fakt ka bërë tatuazh një ofertë me Shoqatën Kombëtare të Basketbollit duke i siguruar sistemit mundësinë për të ndriçuar ndjekësit e basketbollit në kripto.

Në deklaratën e AnOct 19, Coinbase deklaroi se me siguri do të përfundonte të ishte shoqëruesi special i sistemit të kriptomonedhës i Shoqatës Kombëtare të Basketbollit, ose NBA, Shoqata Kombëtare e Basketbollit të Grave, NBA G League, NBA 2K League dhe USA Basketball si përbërës i një pazari shumëvjeçar të sponsorizimit. Sipas NBA, Coinbase sigurisht që do të prodhojë "përmbajtje unike në internet, zhvillime, aktivizime dhe përvoja" për ndjekësit e basketbollit për të zbuluar zonën kripto, së bashku me një shoqërues të Kupës së Komisionerit WNBA, djemtë e basketbollit të SHBA dhe ekskursione të grupit mbarëkombëtar të femrave, dhe NBA G League Ignite.

Oficerja kryesore e policisë e reklamave në Coinbase, Kate Rouch tha se partneriteti sigurisht që do të përfshinte "përvoja interaktive për të përfshirë me zonën e pabesueshme të NBA dhe WNBA dhe atletët profesionistë në të gjithë botën". Deklarata vjen ndërsa NBA përgatitet të fillojë periudhën e saj 2021-2022, duke vënë në dukje 75 vjetorin e martesës së organizatës.

Related: Simbolet e tifozëve: Tregtoni ditën me grupin tuaj të preferuar të aktiviteteve sportive

Sipas informacioneve nga Statista, afërsisht 1.6 milion individë shijuan lojëra video të periudhës rutinore të NBA në të gjithë rrjetet e rëndësishme gjatë gjithë periudhës 2019-2020. Coinbase deklaroi se me siguri do të përfshihej në të gjithë vendin, lojëra video të transmetuara në NBA.

Shumë biznese dhe sisteme kripto kanë zhvilluar në të vërtetë bashkëpunime me kompani të aktiviteteve sportive në të gjithë botën ndërsa zona zgjerohet dhe relativisht po bëhet jashtëzakonisht e suksesshme si regjistrues. Shkëmbimi i nënprodukteve Crypto FTX zbuloi se në të vërtetë kishte qenë regjistruesi kryesor i Major League Baseball në qershor dhe më parë bëri një ofertë për të thirrur arenën e shtëpisë së Miami Heat FTX Arena deri në vitin 2040.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju