Coinbase zotohet 500 milion dollarë për investimet në kripto, ndan 10% të ardhura tremujore në Cryto

Shkëmbimi i detajuar publik i kriptovalutave Coinbase ( NASDAQ:  COIN) në fakt ka bërë një deklaratë domethënëse në lidhje me firmën '& rsquo; s përgatitet për të blerë kripto. CEO i CoinbaseBrian Armstrong zbuloi disa orë më parë se ata në fakt kanë ruajtur autorizimin e bordit për të shpenzuar 500 dollarë të panumërta të parave të tij në para në kriptovaluta. 

Por dollari nuk bën & rsquo; mos hiqni dorë këtu! Si një lojtar kryesor në dhomën e kriptove, kripto i madh premton të shpenzojë 10% të të ardhurave të tij tremujore në kripto. CEO i Coinbase gjithashtu mbante në mend se kjo sasi sigurisht që do të jetë hap pas hapi, si dhe saktësisht se si zhvillohet më mirë klima kripto ekonomike.

Duke përcaktuar objektivin e planit të tij më aktual të investimeve financiare, autoritetet e faqes së blogut Coinbase shënojnë:

Kjo tregon se ne me siguri do të jemi firma fillestare e tregtuar hapur për të mbajtur Ethereum, Vërtetimin e pronave të aksioneve, simbolet DeFi, si dhe disa prona të ndryshme kripto të qëndrueshme për tregtim në sistemin tonë, së bashku me Bitcoin, në raportin tonë vjetor.

Klientët e Coinbase për të Drejtuar Strategjinë e saj të Investimeve

Coinbase mbante në mend se konsumatorët e saj me siguri do të drejtojnë qasjen e saj kryesore të investimeve financiare. Kështu, Coinbase '& rsquo; Përvetësimi i investimeve financiare në drejtim të pronave të kriptos do të nxitet nga akumulimi i ekuilibrave të tij kripto kujdestar.

Titani i kriptove mbajti më mirë në mendje se investimi i tij financiar sigurisht që do të kalojë një dritare shumëvjeçare të shtëpisë ndërsa ekzekuton një qasje mesatare të kostos së dollarit. Firma mbante parasysh:

Ne jemi kapitalistë afatgjatë, si dhe thjesht do të shkarkojmë sipas skenarëve të zgjedhur, të tillë si një pronë që fshihet nga sistemi ynë. Të gjitha profesionet me siguri do të kryhen përmes tryezës sonë të punës pa recetë ose larg shkëmbimit tonë për të qëndruar larg çdo lloj mosmarrëveshjeje pasioni me konsumatorët tanë.

Coinbase '& rsquo; Hapi aktual sigurisht që do të motivojë shumë më tepër lojtarë në dhomën e kriptove për të mbajtur pronat elektronike në raportin e tyre vjetor. Më parë në 2021, Coinbase bëri një goditje të madhe duke u nisur në Wall Street, megjithatë, pjesa e COIN hyri në një rregullim të lartë. Por gjatë muajit të fundit, pjesa e COIN është kthyer në të vërtetë në një udhëtim në veri, duke mposhtur supozimet e Rrugës me rezultatet e tij të TM2 2021.

Lexo artikullin:  Bitcoin vendos fatin e 60 mijë dollarëve pasi mbyllja javore i mban tregtarët e BTC në këmbë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju