Analiza e çmimit DOGE: Çmimi i Dogecoin rritet me 30% ndërsa Shpaloset Konferenca B Word, Çfarë Tjetra?

  • Kostoja DOGE rritet pothuajse 30% në ditën e Konferencës B Word
  • DOGE Çmimi në të vërtetë është prishur pa rënë në kanal 80 ditë
  • 50 MA shërben si ndihmë

DOGE Price Today- Konferenca B Word

DOGE ka zbuluar së fundmi tregues të forcës për herë të parë në gati një muaj kryesisht për shkak të Elon & rsquo; Vërejtjet në Konferencën BWord Së bashku me pjesën më të madhe të tregut të kriptovalutave, DOGE në të vërtetë ka ngecur në një rënie të fortë 30 ditët e fundit. Pastrimi BTC i renditur më poshtë 30K i dha mundësi tregut të kripto-ve të kishte një kërcim të fortë nga nivelet e ulëta. Elon Musk gjithashtu u përfshi në një transmetim të drejtpërdrejtë të Bitcoin sot, të cilin ai e foli normalisht i favorshëm. Shenjat tregojnë se DOGE mund të fillojë së fundmi një trend në rritje.

Dogecoin trajtohet për të thyer plotësisht modelin kryesor të kanalit të tij të rënies që ka mbajtur në të vërtetë koston për praktikisht 3 muaj. Në kohën e kompozimit, DOGE po përpiqet të mbajë mbi të pasi duket se është një ndërprerje dhe riprovim tradicional. Demat duhet të mbajnë koston mbi rezistencën e konsiderueshme prej 0.193 $ për koston për të vazhduar tregtinë jashtë kanalit. Nëse kjo konsiderohet efektive, DOGE ka të ngjarë të rritet në mes të 0.20 $ s.

DOGE Analiza e Çmimit: DOGE / USDT Grafik 4 orë

Tabela e drejtpërdrejtë

DOGE Price në të vërtetë ka ndaluar së punuari për të mbajtur mbi 50 MA për gati 6 javë. Deri më tani, DOGE kushton të qëndrojë mbi të. Nëse demat ndalojnë së punuari për ta mbajtur këtë, DOGE do të mbetet në pritje të rënies në kanalin e tij të rënies. Çmimi ka të ngjarë të zbulojë ndihmë në ndihmën e saj të konsiderueshme prej 0.166 $. Kjo do të ishte një rrethanë bearish dhe do të hapë dëbime që DOGE të bjerë përsëri nën 0.15 $, për ndihmën e tij të konsiderueshme prej 0.141 $. Megjithëse, kjo rrethanë duket se nuk ka të ngjarë aktualisht.

Lexo më shumë: Elon Musk '& rsquo; Komentet Ndihmojnë Bitcoin (BTC) dhe Ethereum (ETH) Rally, por Rezistenca kryesore akoma e paprekur

Indeksi i Relacionit të Forcës në të vërtetë ka rikthyer nivelet e ulëta në një metodë jashtëzakonisht të fortë. Forca është mbërthyer brenda një kanali në rritje dhe mund të vazhdojë të jetë derisa të bëhet një shtytje për blerjen e tepërt. RSI Stochastic në të vërtetë thjesht ka refuzuar zonën e tepërt të blerë që mund të zbulojë se kërkohet një kombinim më shumë para shtypjeve më të mëdha të DOGE. 

Nivelet brenda ditës 

  • Shkalla e vendndodhjes: 0.186 dollarë
  • Trendi: Bearish
  • Paqëndrueshmëria: E lartë
  • Mbështetje: 0.166 dollarë
  • Rezistenca: $ 0.193
Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju