Hardfork Ethereum (ETH) London do t'i bënte këto shenja të vjetëruara

e8f67de45d84775f25a30c74217df2a5 - Ethereum (ETH) Hardfork i Londrës do t'i bënte këto argumente të vjetëruara 4

Bota '& rsquo; s kriptovaluta e dytë më e madheEthereum po shkon drejt një azhurnimi të rëndësishëm në zinxhir me Londrën Hardfork të ardhshme Përmirësimi është rregulluar të ndodhë deri më 5 gusht i cili do të zgjidhte çështjen e ngarkimit të gazit në pritje të gjatë në rrjet dhe gjithashtu do ta bënte furnizimin me Eter deflacionist. Dashamirët e kriptove po presin me entuziazëm për azhurnimin dhe shpresojnë se do të sjellë një efekt të favorshëm në normën e shenjave. Sidoqoftë, Hardfork i Londrës është një lajm i keq për të gjithë pasi një numër i shenjave të gazit do të vjetrohen.

1Inch, një procedurë e njohur DEX zbuloi se azhurnimi i ardhshëm në blockchain Ethereum do t'i bënte 2 nga argumentet e tij të marrëveshjes popullore joefektive. Shenjat do të ishin shenja e gazit Ethereum GST2 dhe një ndryshim i zgjeruar i të njëjtës saktësisht të krijuar nga rrjeti 1Inch i quajtur CHI. Kompania ekspozoi lajmet në një artikull kryesor i cili u kontrollua,

"& Ldquo; Meqenëse hapja ka qenë vazhdimisht një vlerë e rëndësishme për Rrjetin 1 inç, është jetike t'ju tregohet se azhurnimi i ardhshëm i Ethereum, i quajtur pirun i ashpër i Londrës, do të ketë një efekt në disa nga rrjeti '& rsquo; shenjat s, duke i bërë ato të vjetruara. ”& rdquo;

Faktori i vjetërsisë është ekzekutimi i EIP-1559 që do të eliminonte kërkesën për tregtarët për të stimuluar minatorët. Të dy këto shenja u përdorën si shenja të përfitimit të gazit për minatorët që paguajnë. Pas ekzekutimit, tregtarët do të angazhoheshin drejtpërdrejt me rrjetin dhe do të paguanin tarifat e gazit në rrjet dhe jo të minatorëve. Rrjeti do të zgjidhte një normë bazë për përpunimin e marrëveshjeve e cila do të zhvendosej te minatori '& rsquo; s llogari ETH -ja që qëndron do të digjet, duke e eliminuar atë plotësisht nga furnizimi shpërndarës.

Çmimi ETH Sytë e Re Mujore të Lartë

Eter '& rsquo; Norma s në të vërtetë është rikuperuar përveç shenjave të tjera të kriptos gjatë javës së mëparshme, duke regjistruar një lartësi të re mujore prej 2,695 dollarë. Shkalla e ETH aktualisht po tregtohet mbi 2,500 dollarë dhe financuesit presin një nivel të ri nga muaji në muaj në ditët në vijim në pritje të një përmirësimi efektiv.

cba5acb169f8e664aff0fdb45cac548c - Ethereum (ETH) Hardfork i Londrës do t'i bënte të vjetëruar këto argumente 5

Bota '& rsquo; kriptovaluta e dytë më e madhe ka 42.62% nga niveli i saj më i lartë i të gjitha kohërave prej 4,362 dollarë, megjithatë pret që një këmbë tjetër e veprimit të normës bullish të jetë mjaft e lartë, me kusht që blockchain po i afrohet zhvendosjes nga Proof-of-Work në Proof-of-aksion.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju