Ja pse Drejtori Ekzekutiv i Binance SHBA, Brian Brooks, në të vërtetë dha dorëheqjen në tre muaj

Me të vërtetë nuk ka & rsquo; ka qenë një vit i shkëlqyeshëm për kripto Binance deri më tani! Mes sulmeve rregullatore të njëpasnjëshme dhe analizës në rritje, CEO i Binance SHBA dhe Kontrollori i mëparshëm në detyrë, Brian Brooks në fakt kanë dhënë dorëheqjen të Premten, 6 Gusht.

Dorëheqja vjen thjesht brenda 3 muajve nga regjistrimi i tij në kompaninë kripto. Brooks në fakt ka qenë mbështetës i zhvillimeve në zonën e kriptove. Më e rëndësishmja, ai '& rsquo; ka qenë një figurë e shquar që i ka shërbyer Zyrës së Kontrollorit të Monedhës (OCC) gjatë gjithë administratës Trump.

Pa përfshirë shumë, Brooks mbajti në mend disa dallime taktike me grupin Binance SHBA. Në cicërimën e tij të Premten, Brooks kompozoi:

të fala #crypto lagje. Duke ju lënë të kuptoni të gjithëve se unë në fakt kam dhënë dorëheqjen si CEO i @Binance Shtetet e Bashkuara Pavarësisht dallimeve mbi udhëzimet taktike, unë dua që kolegët e mi të mëparshëm të kenë shumë sukses. Gjëra emocionuese krejt të reja do të vijnë!

Ky largim i papritur dhe i papritur e vuri edhe më shumë Binance në qendër të vëmendjes së rregullatorëve. Përveç Brooks, drejtori i Binance Brazil gjithashtu ka ndaluar vendin e tij të punës thjesht brenda disa muajsh nga regjistrimi me kompaninë. Drejtori Ekzekutiv i Binance Changpeng Zhao diskutoi gjithashtu Brooks '& rsquo; s largimi. Ai kompozoi:

Brian '& rsquo; s punë përBinance Shtetet e Bashkuara ka qenë në të vërtetë vitale dhe shpresojmë se ai do të vazhdojë të jetë pjesë thelbësore e tregut të kriptove '& rsquo; s zhvillimin, promovimin e politikave që e çojnë tregun tonë përpara. Ne i dëshirojmë atij më të mirat në sipërmarrjet e tij të ardhshme.

Binance Në Ujërat e Thellë

Gjatë 2 muajve të fundit, rregullatorët nga e gjithë bota në të vërtetë kanë goditur njoftimet për Binance për ndalimin e punës për të filluar hapat e kërkuar rregullatorë. Dje vetë, Binance zbuloi se do të pezullojë shërbimet e saj të fituara nga kripto në Hong Kong.

Dy javë mbrapa, Binance ndaloi ofertat e saj të aksioneve thjesht brenda 3 muajve nga fillimi. Epo, avancime të tilla definitivisht nuk janë për një shkëmbim kriptoshkombëtar që arrin vëllimet më të mëdha tregtare.

Lexo artikullin:  Thyerja: Shefi i SEC thotë se Projektet Crypto Defi nuk janë imune ndaj rregulloreve, ja pse

E vërteta që binance nuk bën & rsquo; të kesh një zyrë qendrore ndërkombëtare në fakt i ka irrituar më shumë rregullatorët.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju