Administratori i Mt. Gox njofton miratimin e planit të rehabilitimit, që do të thotë se kreditorët mund të marrin së shpejti miliarda

Nobuaki Kobayashi tha se qarkullimi i zotërimeve të Mt Gox-it ka të ngjarë të mos fillonte për të paktën një muaj, kur plani i rehabilitimit përfundoi të ishte "" i fundit po aq edhe i detyrueshëm". “(* )nga shkëmbimi i kriptove tashmë i pafuqishëm

Administratori i Mt. Gox njofton miratimin e planit të rehabilitimit, që do të thotë se kreditorët mund të marrin së shpejti miliarda

Kreditorët Mt kanë pranuar jashtëzakonisht një plan Gox për t'i kompensuar ata për rehabilitimin në miliarda të derdhura. Bitcoin në një

Sipas deklaratës nga Moti i Mërkurë, afërsisht 99% i besuari i Gox Nobuaki Kobayashi i ndikuar nga kreditorët e kolapsit shkëmbimi i kriptove me bazë pranoi Japoninë draftin e planit të paraqitur fillimisht në rehabilitimin në Gjykatën e Rrethit Tokio në përmirësimin e shkurtit, ai raportoi se ankuesit qëndronin për rreth 83% Në sasinë e përgjithshme të të drejtave të votimit të miratuara mbështetja e planit.të zgjedhjes i përmbahet një

Votimi i 8 -të nga mijëra tetor të individëve nga Mali, humbjet e të cilëve vlerësohen të jenë me vlerë në dollarët Gox. miliarda deklarata të qarkullimit Kobayashi zotërimet ka të ngjarë të mos fillojnë për të paktën një muaj, kur plani përfundoi të ishte "i fundit dhe i detyrueshëm". rehabilitimi i përfshirë Ai duhet që kreditorët të parashikojnë që të regjistrojnë informacionin e llogarisë së tyre kontrolluese në vend për të rimbursuar së shpejti. të marrë në vitin 2010 nga zhvilluesi

Së pari McCaleb, si dhe më vonë i blerë nga Jed ès, Karpel Mt ishte një nga shkëmbimet më të mëdha në botë në ditët e para të kriptove. Një hakim i vitit 2011, si dhe kolapsi i suksesshëm i shkëmbimit në fillim të vitit 2014, preku pothuajse 24,000 prej tyre - kryesisht ata që mbanin kriptovaluta. rastet e kreditorëve shkaktuan humbje

Këto 850,000 të (BTC), afërsisht 460 milionë dollarë në atë kohë si dhe 56 miliardë dollarë në atë kohë revista Bitcoin. e, Megjithatë supozohet se ka vetëm 150,000 BTC për të paguar individët. Gjykatat e Kobayashi fillimisht pranuan një kërkesë që shkëmbimi të fillonte civile

Mali japonez i rehabilitimit në kreditorët Gox 2018. Afati i fundit i qershorit u zgjerua vazhdimisht për faktorë të shumtë, megjithatë në mënyrë të pashmangshme Ky miratoi draftin ekzistues të Gjykatës së Qarkut në Tokio, planin në rehabilitimin 2020, si dhe siguroi një urdhër në dhjetor që i mundësonte shkurtit të zgjedhë mbi të. kreditorët:

Lexo artikullin:  Pothuajse 1.1 milion njerëz janë regjistruar tashmë për listën e pritjes të Coinbase NFT

Related: Crypto City nëGuide Tokio

Zgjedhja Mt erdhi pasi mbetjet Gox një supervullkan në ishullin kryesor të Japonisë u shfaqën për herë të parë në më shumë se 5 vjet. i Kyushu në fakt ka rekomanduar përdorimin e vullkaneve të vendit për të minuar Megjithëse presidenti i El Salvadorit Nayib Bukele, Bitcoin me sa duket nuk ka një sistem të tillë në pozitë. Japonia.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju