Saquon Barkley i NFL transformon rekomandimet për BTC për të zhvilluar 'pasurinë e gjeneratave'

Saquon Barkley me siguri do të përdorë Strike për të shndërruar të gjitha rekomandimet e tij në Bitcoin, dhe gjithashtu mbajti në mend se ai erdhi të ishte kurioz për BTC pasi hetoi koston në rritje të jetesës.

Saquon Barkley i NFL duke konvertuar miratimet në BTC për të krijuar 'pasuri të brezave'

Njeriu i famshëm i NFL, Saquon Barkley në të vërtetë ka zbuluar se ai me siguri do të transformojë të gjitha rekomandimet e parave të gatshme në Bitcoin.

Barkley ishte oficeri i ri NFL 2018 i vitit dhe gjithashtu luan si një kthim prapa për New York Giants– një grup që financohet gjithashtu nga Grayscale

24-vjeçari përshkroi arsyetimin e veprimit më parë sot gjatë gjithë një vështrimi në "The Best Business Show" të organizuar nga mbështetësi i Bitcoin dhe gjithashtu themeluesi i Morgan Creek DigitalAntony Pompliano Ai mbajti në mendje se studimi i tij kërkimor mbi koston në rritje të jetesës është ajo që çoi normën e tij të interesit në Bitcoin:

Barkley u nënshkrua në program nga Jack Mallers, CEO i Strike, një firmë vendbanimesh e bazuar në Rrjetin e Rrufeve. Famshëm i NFL përmend CEO si një person thelbësor që e ndihmoi ta ndriçonte atë mbi avantazhet e blerjes. Bitcoin Mallers ishte po ashtu jashtëzakonisht i spikatur në El Salvador pranon Bitcoin.

Si përbërës i transferimit për të shndërruar reklamimin vjetor të reklamave dhe rekomandimeve të marketingut të tij me tetë figura, Barkley me siguri do të marrë pagesa drejtpërdrejt në llogarinë e tij Strike dhe gjithashtu shpejt do të transformojë paratë e gatshme në BTC.

Barkley specifikoi se ai e sheh mundësinë e tij në NFL si një mundësi për të imituar numra aktivitetesh sportive të kultit si Lebron James i LA Lakers, Kevin Durant i Brooklyn Nets dhe gjithashtu Tom Brady i Tampa Bay Buccaneers, duke zhvilluar pasuritë e brezave për anëtarët e familjes së tij.

Ai theksoi se ai nuk mund të prodhojë atë sasi pasurish vetëm nga të ardhurat e tij nga NFL, pasi një profesion në NFL është i shkurtër dhe gjithashtu ai rrezikon një dëmtim që i jep fund karrierës në çdo kohë.

Gjatë programit, Mallers u dha rekomandime financuesve të rinj duke këmbëngulur që hetimi nuk duhet të përqendrohet gjithmonë në "A duhet të blej Bitcoin" akoma më shumë se ku "duhet të ruani paratë tuaja" për t'iu përgjigjur rritjes së kostos së jetesës.

Barkley nuk është njeriu i famshëm fillestar NFL për të transformuar pagesat menjëherë në Bitcoin, dhe gjithashtu CryptoPumpLajmet raportuan më 30 dhjetor 2020 se NFL i pavarur dhe gjithashtu mbështetësi i BTC Russell Okung po përdorte Strike për të transformuar një pjesë të të ardhurave të tij NFL në BTC.

NFL i mrekullueshëm Tom Brady në të njëjtën mënyrë ka ardhur të jetë i lidhur me tregun e kripto këtë vit pasi ai zbuloi fillimin e industrisë së tij NFT të quajtur "Autograph" në Prill, si dhe gjithashtu la të kuptohet se ai posedonte BTC që i përmbahej muajit.

Më 29 qershor CryptoPumpLajmet raportuan se Brady ishte gati të merrte një rrezik kapitali në këmbimin e kriptove FTX si përbërës i një oferte rekomandimi.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju