Themeluesi i poligonit bast kundrejt pajtueshmërisë së zgjuar të marrëveshjes së Cardano

Themeluesi i poligonit, Sandeep Nailwal në të vërtetë ka ribotuar Polymarket, duke bërë para kundër Cardano për të hyrë në marrëveshje të mençura para datës 1 Tetor Nailwal bast një shtesë $ 20K përveç Polymarket & rsquo; bast $ 50K.

Cardano në të vërtetë kohët e fundit ka kaluar në drejtim të asimilimit të zgjuar të marrëveshjes me Alonzo Hardfork, i cili aktualisht është rregulluar që t'i bindet gushtit sipas strukturës së Cardano. Sidoqoftë, Polygon, një opsion i shkallëzimit ETH që aktualisht është i përshtatshëm për një marrëveshje të zgjuar, ka filluar në të vërtetë një betejë në Twitter kundrejt Cardano & rsquo; hyrja e vonë e marrëveshjes së zgjuar & rsquo; fushë s.

Cardano deklaron se asimilimi i fortë i pirunit sigurisht që do ta bëjë atë një rival kundrejt ngjashmërisë Ethereum, Solana, si dhe marrëveshjeve të zgjuara të Polkadot. Fondacioni Cardano '& rsquo; Suksesi i sAlonzo whiteHardfork ndoqi strategjinë e tij të lëshuar më parë pesë-vjeçare, e cila në të vërtetë kishte zbuluar qëllimet dhe dëshirat e rrjetit në të ardhmen e afërt.

Suksesi i pirunit të ashpër të Alonzo White

Piruni i fortë Alonzo White është faza fillestare e asimilimit që sigurisht do të lejojë Cardano '& rsquo; Marrëveshjet e mençura. Cardano pjesëmarrësit e ekspozuar shtesë të ProjectCatalyst si dhe më shumë shoqërues të Plutus do të regjistrohen në rrjet. Rrjeti përmendi gjithashtu se ata me siguri do të mbeten për të kontrolluar rrjetin e ri gjatë 24 orëve në vijim, në të njëjtën kohë duke bërë marrëveshje shtesë të QA me nyjen.

"& Ldquo; Si dhe ekipi ynë kryesor i SPO, ne '& rsquo; të regjistruar aktualisht me pjesëmarrësit e stafit të ProjectCatalyst si dhe më shumë shoqërues të Plutus. Plus disa Pionierë edhe më shumë për të na zhvendosur tutje përpara se të hapim & hellip; Ne '& rsquo; Do të ekranoj rrjetin e ri me kujdes gjatë 24 orëve në vijim, ndërsa mbetet për të bërë marrëveshje shtesë të SC me nyjen sonte. Ne '& rsquo; Pas kësaj, do të shqyrtojmë çdo lloj reagimi / rezultati nesër, si dhe do të fillojmë të ndjekim çdo lloj zgjidhjeje të nevojshme. Ne parashikojmë një numër azhurnimesh ndërsa përfshijmë funksione të Alonzo White. "& Rdquo;, vuri në dukje Cardano në vargun e Twitter.

Bastet protestojnë për Alonzo Blue '& rsquo; s sukses

Alonzo White & rsquo; piruni i ashpër është i suksesshëm (*), si dhe faza e 3-të e (*) pritet të dalë në publik me Alonzo Blue, e cila sigurisht do të shkaktojë ndryshimin domethënës në marrëveshjet e zgjuara. Alonzo Hardfork tek Alonzo Purple, Sipas '& rsquo; piruni i fortë është rregulluar të shkojë të banojë në Fondacionin Cardano. Alanzo Purple, grupi i fortë i gushtit në gusht në

Lexo artikullin:  Ish -zhvilluesi i Bitcoin -it parashikon vdekjen e rrjetit BTC ... me një rreshtim të madh argjendi

Kohët e fundit në të vërtetë kishin ndarë vështirësi në tranzicionin aktualisht efektiv nga Alonzo në Cardano. Alanzo Blue në të vërtetë ka shkuar në përfundimin e një marrëveshje të madhe trolling për shkak të zotimit të tij për ta bërë rrjetin një rival të ETH. E bardha, faza e zgjeruar e ndryshimeve, si dhe mbajtja e të ardhurave e kanë bërë atë një objektiv të gjigandëve on-line.

Cardano

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju