Shiba Inu rritet mbi 45% në dy ditë për të arritur një maksimum të të gjitha kohërave

Zhytja më e fundit e kostos së tokenit SHIB është e lidhur me një model të favorshëm të vazhdueshëm nga 15 tetori, i cili u plotësua nga një asistencë njëjavore në rreth 0.00002796 dollarë.

Shiba Inu rritet mbi 45% në dy ditë për të arritur një maksimum të të gjitha kohërave

Shiba Inu (SHIB), një spin-off në token Dogecoin (DOGE), arriti në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave në përputhje me një rritje të kostos prej më shumë se 46% në vetëm dy ditë. koha e shtypit.

Zbritja më e fundit e kostos së tokenit SHIB është e lidhur me një model të favorshëm të vazhdueshëm nga 15 tetori, i cili ndihmoi në rritjen e vlerës së kriptomonedhës me më shumë se 26%. Që nga 17 tetori, SHIB mbajti ndihmën njëjavore në rreth 0.00002796 dollarë përpara se të kthehej në drejtimin e rritjes. në lartësinë e saj të të gjitha kohërave

Në 7 ditët e fundit, çmimi i tregut të Shiba Inu u rrit mbi 50% dhe aktualisht qëndron si kriptomonedha e 13-të më e rëndësishme në lidhje me kapitalizimin e tregut, thjesht 3 parametra larg Dogecoin.

Aktualisht, Shiba Inu mban furnizimin më të rëndësishëm të shpërndarjes prej pothuajse 395 trilionë. Në shtator, shenja e ndikuar nga Dogecoin u rrit me 40% pasi Elon Musk, CEO i Tesla, postoi në Twitter në lidhje me ardhjen e një qenush të ri Shiba Inu të quajtur Floki.

Një kripto PumpVlerësimi i lajmeve nga 18 tetori vizualizon tokenin SHIB për të synuar shenjën 0.00005200 $, e krijuar nga një rikthim i pritshëm pas periudhës së shitjes.

Related: Crypto është e vështirë të dëmtohet, pohon CEO i Tesla, Elon Musk

Zhvillimi i Dogecoin dhe gjithashtu Shiba Inu është i lidhur kryesisht me ndihmën nga CEO i Tesla,Elon Musk Në një takim aktual të organizuar në Kaliforni, Musk tha:

"Unë supozoj se nuk është e mundur që të dëmtohet kriptoma, megjithatë është e mundur që qeveritë federale të reduktojnë përmirësimin e saj."

Për më tepër, pronari i biznesit mendon se qeveria federale e Shteteve të Bashkuara nuk duhet "të bëjë asgjë" për menaxhimin e kriptomonedhave.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju