Solana fiton mbi 26% brenda dy ditësh - 250 dollarë objektivi i çmimit SOL më pas?

Tubimi më i ri i çmimeve i Solana vjen në vazhdën e rekordeve të reja të të gjitha kohërave të Bitcoin mbi 65,000 dollarë.

Solana fiton mbi 26% brenda dy ditësh - 250 dollarë objektivi i çmimit SOL më pas?

Solana (SOL) u rrit më shumë më 21 tetor, ndërsa investitorët e zhvendosën theksin nga Bitcoin (BTC) në një nga altcoinët më inkurajues.

Vlen të përmendet se çmimi i SOL u rrit me më shumë se 11% në mbi 196 dollarë, një shkallë më e lartë duke pasur parasysh atë të 11 shtatorit. Kombinuar me fitimet e regjistruara në 36 orët e mëparshme, SOL u rrit me 26%.

Kapitali kthehet në lojë?

Për Etherin më të lartë të të gjitha kohërave të Ethereum-it të ri, të mërkurën, tubimet e aktivizuara Sot në të gjithë tregun e altcoin. Rrethanat e Coinbase,

Anasjelltas shenja indigjene Bitcoin (ETH) publikoi të ardhura shumë më të mira brenda ditës As, duke u mbyllur 7.32% më e madhe rreth 4,170 dollarë.

Në mënyrë të ngjashme, kriptomonedha e dytë më e madhe u rrit në 4,374 dollarë, thjesht 10 dollarë ngurrues të dokumentit të saj në 4,384 dollarë në SOL.in, dy ditë të trajtuara me më shumë se 3.5% të listuara nën 65,000 dollarë. Bitcoin si rezultat, shkëmbimi ETH/BTC u rrit me më shumë se 5% për të arritur në një nivel të lartë brenda ditës prej 0.06289 BTC. Kjo, efikasiteti i SOL kundrejt dollarit amerikan të enjten Bitcoini i fundit u shfaq shumë më i mirë se Solana

Bullishmotivuar

Solana/ BTC do të rritet me më shumë se 8% çmimi për të goditur 0.0026772 BTC, duke zbuluar se investitorët e kthyen financimin nga

Tregu i SOL do të hyjë në tregun e Trekëndëshit. në flamurin e aktivizuar në gusht, tubimi më i ri i shtatorit dukej gjithashtu si një shpërthim i favorshëm nga rrjeti i tij shumëmujor i konsolidimit të borxhit.Si filloi të kombinohej anash brenda një grupi tregtar të ngjashëm me dy, pasi u grumbullua me më shumë se 200% Pennant the

Të lidhura-Solana kohëzgjatja. Çmimi SOL një rezultat, zhvillimi i më shumë se

Meqenëse nivelet më të ulëta, si dhe nivelet më të ulëta, të shoqëruara me një sasi profesionale në rënie, rritën mundësinë që rrjeti të ishte një Solana. Çmimi: SOL grafi i 'demit të flamurit të syve' 250 dollarë pavarësisht Kështu poshtë 40% duke pasur parasysh që së Mërkura kohët e fundit është normalisht një model tregues zgjerimi, zhvillimi i tyre në grafikun e synuar pas një të konsiderueshme

Në tubim ngritën klientët e tij potencialë për të dërguar kosto të synuara të çmimeve më të larta. Solana, shpërthimi nga Megjithatë aktualisht konsideron një vërshim të gjerë, me qëndrimin e Flamurit të tij në detaje ekuivalent me dimensionin e trendit të mëparshëm të rritjes.

fjalë të ndryshme të tjera, (*) për (*) mund të jetë deri në 250 dollarë para përfundimit të muajit. (*), një përsëritje e linjës kryesore të trendit (*) si ndihmë sigurisht që do të merrte mundësinë për të anuluar konfigurimin e favorshëm. (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju