Ky Crypto Exchange e pesëfishoi vlerën e tij në 5 muajt e fundit në 3.75 miliardë dollarë

Platforma e shkëmbimit Crypto me bazë në San Mateo, Kaliforni, FalconX pa një rritje të jashtëzakonshme në vlerësimin e saj me 5 herë, në 3.75 miliardë dollarë në një kohëzgjatje prej thjesht 5 muajsh. Shkëmbimi i kriptove ngriti 210 milionë dollarë në raundin e tyre më financiar të udhëhequr nga Altimeter Capital, Sapphire Ventures, B Capital Group dhe Tiger Global Management.

FalconX pa të ardhurat e tij të rriten me shumë herë 30 herë në kohëzgjatjen e 12 muajve, deri në qershor 2021. Zhvillimi i shpejtë i fitimeve i është përkushtuar biznesit '& rsquo; s të ardhurat bruto prej gati 80 përqind. Investitorët në fakt kanë kërkuar FalconX '& rsquo; Linja e zhvillimit do të jetë në rritje, duke krahasuar fitimet e saj bruto me nivelet e biznesit të aplikimit të softuerit të biznesit. Shefi Ekzekutiv i FalconX, Raghu Yarlagadda specifikoi në një intervistë me Bloomberg.

"Ndërsa liderët financiarë institucionalë vazhdojnë të hyjnë në tregun e kriptomonedhës, FalconX në fakt ka rritur ndjeshëm organizatën dhe linjën e produktit për të kënaqur kërkesat e tyre & hellip; Ne" & rsquo; jam i kënaqur që do të dyfishohem në dyqanin kryesor me një ndalesë për tregtim institucional, kredi dhe pastrim, "& rdquo ;,, tha Scott Shleifer, një partner në (*), duke përshkruar kompaninë & rsquo; mbështetja e zbuluar për FalconX në fillim të vitit 2021 kur shkëmbimi u vlerësua thjesht në 675 dollarë. Fillimi i Tiger Global Management me partnerë shumë miliardë dollarë

Shkëmbimi i shkëmbimit të kriptove '& rsquo; Vëllimi i marrëveshjeve të konsumatorëve muaj pas muaji është rritur deri në 10 miliardë dollarë, në vend të kostove të tij, arriti në më shumë se 100 vende dhe shkëmbeu gjigantë me partnerë, si

The and FTX, kompani tregtare ekskluzive dhe tavolina OTC. FalconX '& rsquo; Baza e klientëve përbëhet nga organizata, të tilla si fondet mbrojtëse, fondet e përpjekjeve dhe ofruesit e shërbimeve të pagesave, madje edhe shitësit privatë, dhe baza e klientëve sapo po zgjerohet. Coinbase FalconX në fakt ka zbuluar se mbledhja aktuale e financimit do të angazhohet drejt rritjes botërore në

shteteve. Aziatiku gjithashtu do të prezantojë artikujt e kërkuar si shërbimet e shtyrjes së shlyerjes dhe do të ndihmojë në kohëzgjatjen e zgjidhjes së 20 ditëve organizative. Ajo, platforma e shkëmbimit gjithashtu synon të zhvillojë lehtësira teknike përveç rekrutimit të punëtorëve. Përveç kësaj “& ldquo;

& rsquo; jam i kënaqur të mbështes një udhëheqës tregu në një treg në fillimet e hershme të zhvillimit të fortë jofetar & hellip; FalconX '& rsquo; shpejtësia e artikullit dhe shpejtësia e zhvillimit është e mahnitshme dhe kompania jonë beson se do të luajë një funksion vendimtar në të ardhmen e objekteve të tregut monetar dhe kripto. ”& rdquo;

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju