Ky sistem NFT vë në dukje ulje unike nga atletët profesionistë të nivelit të lartë

Ky sistem u mundëson atletëve profesionistë kryesorë të fillojnë NFT-të e mirëfillta - me ndjekës që marrin mundësinë për të fituar suvenire unike dhe gjithashtu përvoja unike.

Kjo platformë NFT mburret me rënie ekskluzive nga atletët e nivelit të lartë

Një sistem i vlefshëm vetëm për atletë i ndjek ndjekësit me aktivitetet e tyre të preferuara sportive të famshëm, si kurrë më parë.

Blockasset në të vërtetë është përmirësuar në krye të Solana si rezultat i asaj se si ky rrjet arrin bandën e gjerë dhe gjithashtu ul kostot - duke siguruar një përvojë të qetë së bashku me NFT-të për të cilat pronarët me siguri do të krenohen.

Një koleksion aktual ka origjinën nga kapiteni italian Giorgio Chiellini, që luajti një detyrë kritike në fitoren tronditëse të grupit mbarëkombëtar ndaj Anglisë në Kampionatet Evropiane.

Artikulli ishte përqendruar në shpirtin e tij si luftëtar dhe gjithashtu u quajt Gladiatori, dhe gjithashtu përfundimisht përfundoi duke kushtuar një tmerrshme $ 60,000 - një shumë që në të vërtetë është quajtur një dokument Solana dhe gjithashtu Metaplex NFT.

Ankandet e tjera publike në të vërtetë përbëhen nga një koleksion unik i David Trezeguet, përralla franceze që nxori fitoren gjatë gjithë ngjarjes së Euro 2000. Kjo rezultoi nga 16 korriku i drejtë.

Janë dhënë një larmi përvojash premium për ata që përfitojnë të lidhura me procedurën e ofertës. Kjo konsiston në të kënaqur dhe gjithashtu të mirëpritur, bluza të veshura me kostume, çizme të autorizuara, mesazhe të ajrosura nga lojtarët dhe gjithashtu mundësinë për të marrë pjesë në shqetësimet dixhitale dhe gjithashtu seancat e përgjigjeve mbi FaceTime.

Salla e Famshme e UFC Michael Bisping është një financues dhe gjithashtu shoqërues i detyrës.

Përralla të reja, përvoja krejt të reja

Sipas Blockasset, përzierja e saj efektive e teknologjisë dhe gjithashtu aktiviteti sportiv u lejon ndjekësve të vijnë në kontakt me lojën video bukuroshe në një metodë të re krejt të re.

NFT-të e atletëve aktualisht janë një treg multimilionësh. Ndryshe nga kartat e veprimtarive të konsiderueshme sportive dhe suveniret, ku produktet false janë të gjitha si zakonisht, kartat elektronike të tregtimit dhe gjithashtu simbolet jo të këndshme prodhohen në bllokun e sigurisë për sigurinë e përfshirë. Kjo tregon që posedimi dhe gjithashtu origjina e secilës gjë mund të vërtetohen në mënyrë të përshtatshme.

Lexo artikullin:  Pse mund të jetë koha më e keqe për të shitur Bitcoin tuaj (BTC)?

“NFT-të janë një risi e mahnitshme dhe është një nder për të filluar koleksionin tim të parë me Blockasset. Unë gjithmonë jam duke kërkuar mënyra të reja për të komunikuar me tifozët, dhe NFT-të janë hapi më i madh përpara në këtë drejtim për një kohë të gjatë. Jam i sigurt që tifozët do ta pëlqejnë shumë koleksionin, ”pohoi Chiellini.

Kujdesi i mbikëqyrësit të Blockasset, Paul Evans, përfshiu që grupi i tij në të vërtetë ka qenë duke u përpjekur për të zhvilluar sistemin përpara përfundimit të ngjarjes - duke përfshirë: "It'sshtë një nder për të filluar me dy legjenda portreti të futbollit, veçanërisht lojtarët që kanë një të tillë histori e pasur në finalet e EURO. ”

Më shumë kuptime nga Blockasset më poshtë

Si funksionon

Atletët që shoqërojnë Blockasset përfitojnë nga shitja e parë e secilës gjë, dhe gjithashtu marrin aristokraci sa herë që NFT ri-shiten në të ardhmen. Kjo arrihet me përdorimin e marrëveshjeve të zgjuara të krijuara në antikitet. Reallyshtë me të vërtetë shpresuar se kjo me siguri do t'u mundësojë atletëve profesionistë të fitojnë para nga emri i tyre i markës dhe gjithashtu të përfitojnë nga një profesion efektiv shumë kohë pasi të dalin në pension.

Nuk janë thjesht të famshëm të futbollit që po përfshihen në këtë sistem, ose. Boksieri Mbreti Terence Crawford - së bashku me të famshmit e UFC Darren Till dhe gjithashtu Leon Edwards - janë bashkuar në të njëjtën mënyrë për të nisur koleksionet me Blockasset.

Gjatë 12 muajve në vijim, fillestari ka strategji të gjalla për të dalë të jetë lider i tregut në NFT të sportistëve profesionistë të vërtetuar, duke furnizuar me përvoja unike që nuk mund të zbulohen askund tjetër.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju