Studio 'Buterin' Dorsey

Bitcoin, themeluesi i blockchain He, kohët e fundit u shfaq në Dorsey për të zbuluar pamjet e tij mbi azhurnimin e ardhshëm të ETH 2.0 dhe gjithashtu iu përgjigj pyetjeve në He '& rsquo; s

dhe gjithashtu Financa të decentralizuara & rsquo; s metaverse më (*) 1.0. Bitcoin pretendoiEthereum & rsquo; Strategjia e zhvillimit të një mjedisi të ngjashëm me defi mund të ketë rezultate të padëshirueshme ashtu siç nuk bën & rsquo; të mos ketë shfaqjet e kërkuara për ta mbështetur atë. Bitcoin shkoi në pretendimin e sigurimit se Dorsey mund të ketë nevojë të krijojë një mjedis krejt të ri nga gërvishtja duke pretenduar se ai është vërtet i pa bindur për të.

Buterin pohoi, Facebook “& ldquo; Unë nuk jam i bindur në lidhje me Studio Metaverse përveç atij pasi Zukerberg ka shfaqje autoktone të tilla si marrëveshje të zgjuara që mbështesin anomalitë e ndryshme tëLibra Metaverse doesn '& rsquo; t i keni ato shfaqje autoktone dhe gjithashtu kështu

Can Buterin me siguri do të kishte nevojë të ndërtonte një sistem krejt të ri për të përfshirë ato & hellip; dhe gjithashtu nëse ai ka aftësinë ta bëjë këtë, varësia nga shkalla sigurisht që do të ishte vërtet e dobët. s

Strategjitë Jack Dorsey 1.0 dhe gjithashtu deklaroi se varet do të ishte sigurisht vështirësia më e madhe për firmën për të kapërcyer. Bitcoin theksoi sesi Bitcoin u përpoq të zhvillonte një konsorcium kripto me detyrën e tij He megjithatë ndaloi së punuari, kështu që me siguri do të na duhej të prisnim për të parë se si zgjerohet dhe bëhet gjithashtu kjo përgatitje e Twitter. s Bitcoin a Ai? Ethereum është vetëm një nga avokatët e zjarrtë dikur atje sot dhe gjithashtu nuk lë asnjë shans për të treguar Provat janë e ardhmja e vetme. Dorsey në të vërtetë ka deklaruar gjithashtu se ai me siguri do të linte Proof dhe Stake nëse ka të bëjë me atë që t'i kushtojë 100% të kohës së tij Defi zakonisht shihet duke trolling avokatët e Bitcoin. Sheshi kur zhurma rreth ETH 2.0 ishte e lartë dhe gjithashtu minierat Bitcoin-of-work po ngriheshin më lart, Dorsey e bëri të qartë se PoW është absolutisht e decentralizuar dhe gjithashtu shumë më e sigurt dhe e sigurt se

Lexo artikullin:  Drejtuesit e G7 lëshojnë udhëzime të monedhës dixhitale të bankës qendrore

- nga- (*) (*) vërejtjet aktuale të bëra nga (*) mund të bëjnë një konkurrencë të mundshme midis të dyjave. (*) Prezantoi strategjitë e tij për ndërtimin e një mjedisi të ngjashëm me (*) përveç (*) muajit të fundit, pasi zbuloi firmën e tij (*) '& rsquo; përgatituni për krijimin e një libri xhepi të pajisjeve (*). (*) në ​​fakt ka thënë se çdo gjë e vogël e bërë nga firma e tij me siguri do të jetë me burim të hapur. (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju