Parashikimi i çmimit XRP: Ripple rrotullohet në pistë duke u përgatitur për ngritjen përfundimtare deri në $ 1

  • Kostoja XRP u tërhoq nga ndihma $ 0.52, duke pastruar rrjedhën drejt 0.6 $.
  • Një pushim mbi rënien e linjës së trendit për një muaj, rigjallëron demat & rsquo; përpjekje për fitime që shkojnë në $ 1.

Ripple në fakt ka fituar një terren duke marrë parasysh se shitja më parë sot. Shenja e transferimit të parave ndërkufitare humbi një sasi të konsiderueshme të vlerës së saj, ku këmbët bearish u zgjatën nga 0.6 dollarë në 0.52 dollarë. Një rënie më shumë se 10% në tregun e kriptovalutave nuk është e papritur, megjithatë e njëjta gjë në një treg tjetër do të linte një stuhi të papërsosur dhe të padëshirueshme.

Ndërkohë, XRP duket se në fakt ka fituar të gjithë tokën sot, duke rekomanduar që transferimi i parave në mbarë botën do të përfundojë javën në të gjelbër. Në kohën e kompozimit, Ripple vë në treg 0.59 dollarë dhe parashikojnë me padurim tregtimin mbi 0.6 dollarë në një periudhë të afërt.

Momenti i rikuperimit të fitimit të çmimit XRP

Disa sinjale të blerjes mbajnë demat e Ripple në gishtërinjtë ndërsa financuesit hipotezojnë mbi koston që bie në nivele më të mëdha në seancat e ardhshme. Së pari, vendosja mbi 0.6 $ do të ishte një rritje e jashtëzakonshme për të krijuar tregun "& rsquo; stabiliteti.

Së dyti, (*) është duke tregtuar pjesërisht mbi një muaj në vijën e zbritjes së modelit, duke rekomanduar që një person me pengesat më të konsiderueshme të mbarojë metodën. Ripple që 50 Note (SMA) kap avantazhin e menjëhershëm dhe duhet të ziejë për demat që të zgjasin këmbën e tyre drejt 0.7 dollarë. Grafiku mesatar i thjeshtë XRP / USD katër orë

CoinGape —–

Tabela e drejtpërdrejtë

Shenja e Tregtarit & & Ideve të Tregtisë (MACD) është fort e fortë pasi EMA 12-ditore kaloi mbi EMA 26-ditore. Listat
https://bit.ly

Divergjenca mesatare e konvergjencës në lëvizje MACD është afër vijës mesatare, shanset për të mbështetur trendin e rritjes rriten jashtëzakonisht. Ripple,

Në mënyrë të ngjashme (RSI) verifikon që demat kanë dorën e sipërme. Mjeti teknik i Indeksit të Fuqisë Relative ndjek modelin e një veti dhe përcakton fuqinë e tij. Një zhvendosje e mprehtë nga zona e shitur në vijën e mesit tregon se demat & rsquo; kapja është më domethënëse. Kjo RSI vazhdon me të njëjtin vrull në zonën e tepërt të blerë, nëse do të heqë shumë vështirësi të vazhdueshme, duke shkuar drejt $ 1. Shkalla e Ripple: $ 0.59

Lexo artikullin:  Shërbimi postar kombëtar i Zvicrës do të debutojë vulën kripto në Polygon

Nivelet Intraday Ripple

Vendi:

Trendi: Bullizëm

Luhatshmëria: E ulët

Rezistenca 50 SMA dhe 0.7 dollarë: 0.56 dollarë dhe 0.52 dollarë

mbështetje

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju