Rrjeti 1 inç sponsorizon seri të animuara NFT me temë kripto

Seriali ndjek shfrytëzimet e një stafi krijesash që bëjnë një përpjekje për të hequr nismat e fillimit nga fundi dhe mund të karakterizojnë 1 inç si një nivel komploti brenda sezonit të parë.

Rrjeti 1 inç sponsorizon seri të animuara NFT me temë kripto

Grumbulluesi i ndryshimeve të decentralizuara 1 inç ka bashkëpunuar me një seri të animuar që krijon kënaqësi në fillimet në një mjedis të ngjashëm me Silicon Valley.

Në një njoftim të së Premtes, 1inch përmendi se mund të sponsorizojë serinë e shenjave të padëgjueshme, ose NFT, Take My Muffin së bashku me ofrimin e përvojës së saj teknike për të tashmen dhe prezantimin e anëtarëve të stafit me iniciativa brenda fushës së financave të decentralizuara, ose DeFi. Seriali ndjek shfrytëzimet e një stafi krijesash që përpiqen të heqin nismat e fillimit nga fundi-me bollëk të zakonshëm dhe opsione të bazuara në blockchain-dhe është planifikuar të nisë brenda gjysmës së parë të 2022.

"Një partneritet i këtij lloji nuk vjen si shok", tha bashkëthemeluesi i sai 1inch Anton Bukov. "Take My Muffin u financua nga lagjet kripto që në fillim. Reallyshtë me të vërtetë seriali i parë i animuar i financuar nga kripto. ”

Sipas shefit të komunikimit 1inch Sergey Maslennikov, Take My Muffin planifikon të kombinojë ndryshimin në komplotin e së tashmes, duke filluar nga episodi kryesor. Si sponsor, sipërmarrja madje mund të ndihmojë me mallra dhe raste për serinë.

Ai shtoi: 

"Ky partneritet duhet të ndihmojë 1 inç të arrijë një shikues më të gjerë të përbashkët. Sigurisht, është e këndshme-dhe seksioni DeFi duhet të përpiqet të ruajë këtë gjendje si një zëvendësim i shndërrimit në një tregti tjetër konvencionale dhe të mërzitshme si bankare. "

Related: NFT -të mund të jenë një rrugë e mirë për të tërhequr zonjat në kripto, thotë Lavinia Osbourne

Shumë klientë të kriptove kanë dëshmuar kuriozitet brenda serisë së animuar NFT në muajt aktual. Përkundër fillimit të rremë në korrik, 10,420 NFT të Stoner Cats - të cilat u lejuan mbajtësve hyrje në serialin e animuar - u ofruan në më pak se një orë. Fox Broadcasting Company është bashkuar gjithashtu me krijuesin e Rick dhe Morty për të zhvilluar një seri të animuar "të kuruar plotësisht në Blockchain".

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju