Fitues Crypto Dy shifror 24-orësh: Ecash Jumps 40%, Tezos Spikes 16%, Arweave Fiton 12%

Fitues Crypto Dy shifror 24-orësh: Ecash Jumps 40%, Tezos Spikes 16%, Arweave Fiton 12%

Luani &#x 2019; Pjesa e monedhave kripto në klimën kripto ekonomike ka parë fitime dyshifrore gjatë muajit të fundit, por kohët e fundit, atje &#x 2019; ka qenë një kombinim për një mori udhëheqësish të tregut të përbashkët.

Për rrethanat, gjatë ditës së fundit, si bitcoin (BTC) ashtu edhe ethereum (ETH) në të vërtetë kanë rënë pak në vlerë dhe gjithashtu në fakt janë vendosur jashtëzakonisht gjatë kohëve të fundit. Por atje &#x 2019; ka qenë një përzgjedhje e pronave të ndryshme kripto që kanë bërë hapa të mëdhenj gjatë ditës së fundit për të përfunduar pushimin e fundjavës.

Fituesi më i madh të Dielën është një monedhë e quajtur ecash (zyrtarisht BCHA ose Bitcoin ABC) e cila në të vërtetë ka kërcyer 42.4% gjatë ditës së fundit. Të dhënat shtatë ditore tregojnë se ekasha është rritur në të vërtetë 98.4% sot.

Grafik Ecash ose XEC/USD të Dielën, 29 Gusht 2021.

Në momentin e kompozimit, shenja e ecash (XEC) po tregton duart për 168 dollarë për monedhë dhe gjithashtu ka një kapak të përgjithshëm të tregut prej rreth 3.1 miliardë dollarë. Pas ecash është tezos (XTZ), e cila në fakt ka marrë mbi 16% gjatë ditës së fundit dhe gjithashtu XTZ është rritur 62.4% për javën. Një XTZ i vetëm po shkëmbehet për 5.99 dollarë për monedhë dhe gjithashtu ka një vlerësim tregu prej rreth 5 miliardë dollarësh.

Grafiku XTZ/USD të Dielën, 29 Gusht 2021.

Arweave (AR) po tregtohet për 44 dollarë secila dhe gjithashtu është e Dielë &#x 2019; fituesi i tretë më i madh me 12.9% gjatë 24 orëve të fundit. Bitcoin ari (BTG) në fakt ka parë fitime të përshtatshme 24 orëshe duke u rritur 12.7% në 80 dollarë për BTG.

Arweave ose grafiku AR/USD të Dielën, 29 Gusht 2021.

Shenja e quajtur pranë (NEAR) është rritur sot 9% pasi ka vetëm 4 monedha që kanë parë fitime dyshifrore gjatë ditës së fundit. Near po këmbehet për 5.83 dollarë për monedhë dhe gjithashtu ka një vlerësim të përgjithshëm të tregut prej rreth 2.6 miliardë dollarë të Dielën herët në mëngjes (ET).

Lexo artikullin:  Një sinjal i rrallë bullish Bitcoin është shfaqur më në fund

Konflikti Safemoon zvarritet ( *24 *) Vlera poshtë 26%, Rrëshqitjet Axie Infinity 6%

Fituesit e tjerë të shquar të Dielën përbëhen nga universet (ATOM), bitcoinsv (BSV), dhe gjithashtu monedha enjin (ENJ). Monedhat si qarkullimi, kusama, decentraland, dhe gjithashtu paratë e bitcoin (BCH) në fakt janë duke u ngjitur në shkallë edhe në lidhje me fitimet 24-orëshe.

Fatkeqësisht për ndjekësit e Safemoon, shenja e safemoon (SAFEMOON) është ulur 26% të Dielën pasi konflikti kufizohet me rrjetin. Safemoon është humbësi i vetëm dyshifror i së Dielës dhe gjithashtu i listuar më poshtë SAFEMOON është pafundësia axie (AXS) e cila zbriti mbi 6% gjatë 24 orëve të fundit.

Çfarë mendoni për të dielën &#x 2019; s fituesit më të mëdhenj të kriptove dhe gjithashtu 2 humbësit kryesorë të kriptove gjatë 24 orëve të fundit? Le të kuptojmë se çfarë mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju