3 rritje tregojnë se kostoja e Verasity (VRA) mund të ketë arritur në fund

Marrëveshjet tërheqëse të vendosjes, një metodë e mbrojtur nga e drejta e autorit për të luftuar mashtrimet NFT dhe gjithashtu një bazë individuale energjike, të gjitha rekomandojnë që kostoja e VRA të ketë arritur në të vërtetë pas niveleve më të ulëta të majit.

3 zhvillimet sinjalizojnë se çmimi i Verasity (VRA) mund të ketë arritur fundin

Shitja në treg më 19 maj shkaktoi një rënie prej 55% të kostos së Bitcoin (BTC), dhe gjithashtu altcoins u goditën edhe më fort, me disa simbole që panë ulje deri në 90%.

Një detyrë, kostoja e shenjës indigjene e së cilës shfaqet në të vërtetë e keqe pas një rënieje prej 87% nga niveli i saj i lartë i të gjitha kohërave është Verasity, një procedurë blockchain e fokusuar në sportet elektronike e përqendruar në rritjen e përfshirjes dhe gjithashtu reklamat dhe fitimet e marketingut për autorët e videoklipeve.

Të dhënat nga CryptoPumpNews Markets Pro dhe gjithashtu TradingView zbulojnë se pas rënies nga një vlerë e lartë në 0.0558 dollarë më 17 prill në një ulje prej 0.0073 dollarë më 20 korrik, kostoja e shenjës VRA të Verasity është ngritur në të vërtetë 230% në një nivel të lartë brenda ditës në 0.024 dollarë në 17 gusht si Sasia e tregtimit 24-orësh rritet vazhdimisht.

Tre arsye pse kostoja e VRA mund të fillojë të rritet më shumë pasi reduktimi aktual i saj përbëhet nga një zonë energjike, përmirësimi i gjuhës NFT në licencën e procedurës për evitimin e mashtrimit dhe gjithashtu përfitime tërheqëse që nxisin pronarët e shenjave eliminojnë monedhat e tyre nga rrjedha.

Detyra e komunitetit përfshin një situatë përdorimi

Një fushë energjike e avokatëve është ndër zotërimet më të mira që mund të ketë një detyrë kriptomonedhë, pasi ato mund të ndihmojnë në nxitjen e kombinimeve të konsiderueshme dhe gjithashtu të sjellin bashkëpunime krejt të reja në komunitetin ekologjik.

Zona Verasity e zgjedhur kohët e fundit për të përfshirë VRA si një lloj zgjidhjeje nëShopping io, një uebfaqe për kripto-blerje që lejon klientët të blejnë nga shumë shitës online të përbërë nga Amazon dhe gjithashtu ebay.com.

Tani, dizajnerët e përmbajtjes në internet që krijojnë VRA mund të investojnë të ardhurat e tyre në faqet e tyre të preferuara të internetit të blerjeve, në vend që të kenë nevojë t'i profesionojnë së pari për një para më shumë.

Lexo artikullin:  Visa lançon shërbime këshillimore kripto – thotë se "Valutat dixhitale po marrin më shumë mbajtje në ndërgjegjen popullore"

Kjo përfshin një situatë krejt të re të përdorimit të shenjës VRA dhe gjithashtu ndihmon për të rritur normën e shenjës.

NFT-të përfshihen në procedurën e provës së shikimit

Një rritje tjetër e konsiderueshme nga Verasity ka qenë në fakt procedura e saj e provës së shikimit, e cila fillimisht u krijua për të lejuar klientët të ndahen midis pamjeve aktuale dhe të rreme në blockchain dhe gjithashtu në fund u miratua një licencë e Shteteve të Bashkuara.

Që nga themelimi, situatat e përdorimit të provës së shikimit janë ngritur në të vërtetë, dhe gjithashtu grupi Verasity zgjeroi licencën fillestare për të përbërë nga simbole të padëgjueshme (NFT), ndër industritë me rritjen më të shpejtë në fushën e inovacionit monetar.

Përmirësimi i NFT-ve në procedurën e provës së shikimit ka perspektivën për të sjellë një shkallë krejt të re të shmangies së mashtrimit në fushën e preferuar, së bashku me sjelljen e klientëve të rinj në sistemin Verasity.

Lidhur: NFT -të janë një ndërrues i lojërave video për muzikantë të pavarur dhe gjithashtu artistë

Alternativat e aksioneve zvogëlojnë furnizimin shpërndarës të VRA

Një element i tretë që vendos stres të favorshëm në koston e VRA është përfitimet tërheqëse të vendosura të ofruara për klientët që sigurojnë simbolet e tyre në procedurë.

Vënia e simboleve në rrjet është një avantazh për procedurën pasi ato përdoren si përbërës i sistemit të marrëveshjes që ndihmon në mirëmbajtjen e funksionimit të rrjetit në mënyrë efektive. Ngjashëm me shumicën e sistemeve të aksioneve, blerësit përfitojnë për eliminimin e simboleve nga furnizimi shpërndarës.

Lexo artikullin:  Estonia sqaron rregulloret e ardhshme, nuk do të ndalojë mbajtjen ose tregtimin e kriptove

Pronarët e VRA aktualisht mund të bëjnë një kthim ditor prej 0.07%, i cili arrin deri në një kthim vjetor prej 25.55% nëse vënë bast simbolet e tyre në rrjet. Aftësia e tanishme stimuluese është 2,500,000,000 VRA, ose 24% e furnizimit të plotë të shpërndarjes.

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju