$ 31.5 K Bitcoin kushton në rrugën e duhur për mbylljen e rregullt më pak të kushtueshme të vitit 2021 

Performanca qëndron e zymtë anash në ditën e hapjes më të madhe të GBTC.

$ 31.5K Çmimi Bitcoin në rrugën e duhur për mbylljen më të ulët javore të 2021

Bitcoin (BTC) hyri në rrugën e duhur për të hedhur gati 3,000 dollarë sot pasi një fundjavë e zakoneve të kostove të kombinuara përfshinte një fund.

Tregtari pret paqëndrueshmërinë përfundimtare të kostos së BTC

Të dhënat nga CryptoPumpNews Markets Pro dhe gjithashtu TradingView zbuluan tregtimin e BTC / USD me thjesht mbi 31,500 dollarë të Dielën vonë - një kapacitet - 2,800 dollarë dritë e rregullt e qirinjve.

Pushimi i fundjavës në të vërtetë kishte gjeneruar pak tronditje, me Bitcoin që u zhvendos brenda një varieteti të parashikueshëm pasi pa një shpërthim të parë të shkurtër mbi $ 32,000 të Premten.

Pavarësisht nga mbajtja e ndihmës prej 31,000 dollarësh, pra shumë duke mos rishikuar 30,000 dollarë, Bitcoin ishte megjithatë në rrugën e duhur për të siguruar mbylljen e rregullt të saj më pak të kushtueshme duke marrë parasysh dhjetorin e vitit 2020.

Ndërsa disa investitorë dhe gjithashtu ekspertë ndanë mungesën e tyre të përmbushjes me aktivitetin e kostos së vendit pas 2 muajsh lundrimi në të njëjtën varietet të saktë, të tjerët ishin akoma të vetëdijshëm për ndërprerje të mundshme.

"Nuk do të më habiste nëse do të merrnim një lëvizje të rastësishme në 2-3 orët e fundit të kësaj qiri javore në Bitcoin", informoi adhuruesit e Twitter Micha ël van de Poppe.

E diela shënoi ditën më të madhe në një koleksion zhbllokimesh në Grayscale Bitcoin Trust ($ GBTC). Një rast i përgatitur për me ankth nga disa, çdo lloj efekti i dukshëm në zakonet e kostos ende nuk ishte parë në kohën e kompozimit.

Altcoins gati për të siguruar humbjet

Altcoins dukej në një mënyrë të ngjashme të shurdhër të Dielën, me një numër të pesëdhjetë kriptomonedhave kryesore me kapakun e tregut duke rreshtuar humbjet e rregullta të ngjashme me Bitcoin -8%.

E ngjashme: Bitcoin sheh tërheqjen e dytë më të gjatë në lulëzim të tregut me koston e BTC 'të mbërthyer' në $ 30K

Eter (ETH) lundroi me 1,900 dollarë, ende i lirë nga një zonë ndihme e zvogëluar rreth 100 dollarë, ndërsa Amp (AMP) u kujdes për fitimet e përditshme prej 12%.

Kapaku i përgjithshëm i tregut të kriptovalutave qëndroi në 1.294 trilionë dollarë, me pjesën e Bitcoin në 45.9%, një prekje e zvogëluar krahasuar me të Premten.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju