$ 8 milion USD në Shitje të NFT, normë $ 38k për një NFT ?! Cilat janë NFT të Kraniumit të Lirë?

Sipas informacionit nga eksperti i tregut NFT NonFungible, shitjet e NFT në të vërtetë janë trefishuar me vlerë sepse Q3 2021, duke u rritur nga një standard 7-ditor i 16.8 milion dollarë shitje me vlerë, në thjesht mbi 44.3 milion $.

Numri i madh i përmbahet një rritje të detyrave në dhomën që panë shitjet më të larta në 176 milion dollarë çdo ditë më parë këtë vit. Rezidencat e ankandeve publike të njohura në botë, Sotheby '& rsquo; s si dhe (*) & rsquo; S morën pjesë në aktivitet, me organizimin e fundit të shitjes tashmë famëkeqe të Christie, duke ngritur një dokument $ 69 milion. Koleksioni Beeple i lojtarëve më të mëdhenj në dhomën e NFT, i përbërë nga

Disa, si dhe Cryptopunks, mbeten për të parë shitje të mahnitshme, me Klubin e Jachtit të Bored Ape vetëm duke marketinguar thjesht nën 15 milion dollarë NFT me vlerë zakonisht gjatë 7 ditëve të mëparshme. Cryptopunks ngopja e tregut, një i ri krejt i ri në bllokun NFT, Pavarësisht po sulmon drejt në treg, duke kuruar një bazë të përkushtuar. Kraniumet e këqija cilat janë Por si dhe pse preferohen kaq shumë? Kraniumet e liga:

Craniums Wicked on the New Kid janë një koleksion arti NFT i mbajtur në OpenSea. Bllokoj

Artikulli i Kraniumeve të këqija është një karikaturë me temë skeleti që qëndron midis 10,762 "& ldquo; (*) & rdquo; që vijnë nga një ishull imagjinar i quajtur Secili Kranium më shumë se 180 atribute të dallueshme që e bëjnë çdo Osseous të një lloji, si dhe jashtëzakonisht të mbledhshëm. Atje Një Kranium:

kolegët e mi pjesëmarrës në lagjen WC. Ran 🥳 🤙 😀 Kraniumi i kënaqur për këtë detyrë.

Merrni me 0.06 ETH (113.70. XNUMX dollarë me çmime ekzistuese të tregut), çdo Bonus Futures administron pronarët e tij atribute të shumta, të përbërë nga mundësia e hyrjes në një sistem shoqëror vetëm për anëtarët e quajtur

Lexo artikullin:  Kryetari i SEC thotë se Inovacioni i Satoshi Nakamoto është i vërtetë, rregullat e kriptos janë të qarta

Me çmim, në të cilin Cranium mund të ndajë hyrje, rrjetet sociale kujdeset, si dhe fotot. Djepi është gjithashtu një larmi punësh vetëm për anëtarët që fillojnë pasi ofrohen edhe më shumë Kraniume, si dhe çdo pronar gjithashtu ka biznes të plotë, si dhe përdorimin e lirive civile për secilin prej tyre. Craniums NFTs Cranium,

stili i një lloji, si dhe përzierja e atributeve në të vërtetë ka ndryshuar Roar drejt në punët më të mira NFT. Shitjet e kafkës së ligë rriten

Në krye të 645.72 ETH, brenda 48 orëve nga fillimi i tyre, të gjithë Kraniumet e Lira në të vërtetë ishin ofruar, si dhe ishin ri-shitur, duke ngritur 4,311 ETH (.8.2 XNUMX milion dollarë). Pavarësisht nga Kraniumet më të kushtueshëm të ofruara, të quajtur diskrete

# 1875, i ngritur 38,000 dollarë vetëm (19 ETH), si dhe po shitet aktualisht në industrinë NFT, OpenSea, për praktikisht 200,000 dollarë (100 ETH). Kraniumi në vetvete është i një lloji në personalitetin e tij, duke treguar një sistem skeletor me sy të verdhë, eko-miqësor, nyjet e të cilit mbahen dobët me njëri-tjetrin. Kraniumi i ligë koka e tij mbështet një kurorë ndjellëse që përdoret nga Kraniumi në majë '& rsquo; s Mbretëresha e (*). (*) shumë më tepër në një mënyrë të ngjashme Britania elegante do të blejë në OpenSea, e përbërë nga shumë më tepër sistem skeletor mbretëror (Hapja e Shtetit # 3622) si dhe një sistem skeletor që tregon një pjesëmarrës të klerikët shkuan përtej me një detar të goditur nga dashuria. (Parlamenti # 2664).

Shumë kosto të larta të rishitjes rekomandojnë që Craniums në të vërtetë ka prodhuar diçka që padyshim kërkohet nga një sasi e madhe e agjencive të mbledhjes së NFT. Atraksioni turistik i Wicked Cranium në të vërtetë ka arritur edhe në botën e yjeve, me divën e ekipit të trashë çeliku Wicked Cranium, M

Shikoni këtë hapësirë

Këto, duke tregtuar markën e tij tregtare "& ldquo; Craniums Wicked & rdquo; kitarë për një të quajtur Avenged Sevenfold.Shadows: The Dark Knight Unë përfundova duke aprovuar një nga NFT më të egër për profesionin fizik të profesionit tim. Kraniumi nga @Synyster Gates OfficialA7X u lidh për të marrë @

Lexo artikullin:  Binance Ndërpret Produktet e së Ardhmes dhe Derivatet në Gjermani, Itali dhe Hollandë

Gates Synyster për

Këto lagje në For, si dhe në Cranium Wicked, si dhe përputhen me azhurnimet më të azhurnuara

Bashkohuni në Kraniumin e tyre të Lirë, Mosmarrëveshjen si dhe Cradle.Craniums

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju