ADAX sapo ka ndryshuar lojën, duke ofruar DeFi rezistente ndaj censurës përmes ADA

Në historinë e çdo start-upi efektiv, vjen një minutë 'përcaktuese'-një minutë kur vizioni i krijuesve të tij përplaset me fitoret e vështira dhe, përkundrejt të gjitha shanseve, duke u realizuar. ADAX, një shkëmbim i decentralizuar (DEX) brenda Cardano komunitetit, në fakt thjesht e ka përjetuar atë minutë.

Ne jemi të kënaqur duke treguar se, siç është e garantuar, ADAX's procedura pa besim do të bëjë të mundur shkëmbimet e shenjave rezistente ndaj censurës brenda Cardano komunitetit, përdorni plotësisht mjetet tregtare të bazuara në 'ndjenjat shoqërore' dhe sigurohuni që likuiditeti i mjaftueshëm i pronës përmes pishinave të veçanta të likuiditetit. Për 3 muajt e fundit, grupi ynë i stilistëve të aftë dhe specialistëve të financimit në të vërtetë kanë punuar pa pushim për të arritur këtë pikë kthese. Tani jemi të lumtur të pohojmë se jemi në rrugën ideale.

Mirësevini në botën DeFi të mundësuar nga marrëveshje të qeta në ADAX.

Karakteristikat kryesore të platformës

UI/UX moderne

Grupi ynë UX në fakt ka investuar shumë orë për ta siguruar atë ADAX DEX është ndërtuar sipas praktikave më të mira të tregut, përvoja e përdoruesit është instiktive dhe e qetë. Hidhini një sy UI-së së re të krijuar për përfitimin tuaj ADAX.pro

Shkëmbime të shenjave pa mundim

ADAX Procedura DEX është e strukturuar të jetë e dobët dhe e nënkuptuar. ADAX përdoruesit janë të autorizuar të kryejnë tregti të zgjuara të bazuara në kontrata shpejt dhe vetëm në një pjesë të shpenzimeve të rrjetit Ethereum. ADAX gjithashtu nuk ka asnjë libër porosie - të gjithë ndërmjetësit dhe trajtimet e mundimshme janë hequr në të vërtetë nga formula, duke u ofruar përdoruesve fleksibilitet të pakapur për të tregtuar pa hequr dorë ndonjëherë nga kontrolli i pronave të tyre.

Mjeti Revolucionar i Tregtimit të Ndjenjave Sociale

Falë bashkëpunimit tonë unik meStockgeist AI, një platformë për përcjelljen e besimit të tregut, ADAX's tregtarët do të fuqizohen të ri-kalibrojnë investimet e tyre financiare bazuar në indikacionet e hershme të ndryshimit të ndjenjës shoqërore 'Duke përdorur informacionin e nxjerrë nga faqet e internetit të rrjeteve sociale si Twitter, Facebook, Reddit dhe Discord, ADAX's tregtarët do të kuptojnë saktësisht se cilat shenja po tymosin dhe cilat po ftohen, duke e zgjeruar kështu epërsinë e tyre ndaj rivalëve edhe më tej.

Lexo artikullin:  Profesori i Wharton paralajmëron për inflacionin, parashikon shumë rritje të normës, thotë se Bitcoin ka zëvendësuar arin për mijëvjeçarët

Merrni 110 USDT Futures Bonus falas!

Pishina me likuiditet të thellë

Shumica e pishinave të likuiditetit atje llogariten në ndryshimin dinamik të raporteve, me humbje të përhershme të përhapur në pronat me vëllim të ulët, duke dobësuar shpesh arsyetimin me të vërtetë të bazuar në rrezik/shpërblim të ofruesve të hershëm të likuiditetit. ADAX pishinat e likuiditetit janë të ndryshme dhe nuk e përjetojnë atë çështje shumë të zakonshme që shkatërron shërbimet e likuiditetit të tregut të rivalëve tanë.

Integrimet e Portofolit pa probleme

Të afrohemi me objektivin për të përfunduar duke qenë UniSwap e Cardano, ADAX mbetet në procedurën e garantimit të kombinimit të kuletave të përhapura. Do të ofrojë ndihmë të plotë të Yoroi, GeroWallet Kartat Wallet, ne kemi shumë më tepër kombinime të bazuara në API të përgatitura për të ardhmen e çastit.

Gjatë udhëtimit tonë për të siguruar suksesin e të gjithë aktorëve brenda komunitetit Cardano, ne kemi marrë në të vërtetë më shumë ndihmë sesa mund të kishim parashikuar. Ne kemi pasur një shitje personale të nën -abonuar dhe një IEO shumë efektive ExMarkets Ne kemi kultivuar gjithashtu bashkëpunime me punë si Charli3 Dragoi i Zi dhe ftoi mbështetjen e disa prej akterëve më thelbësorë të kriptove, të përbërë nga Roger Ver, i ashtuquajturi 'Bitcoin Jezusi', dhe Shoku Tokey, bashkëthemelues iBitcoin com

Kohët e fundit, lista jonë e marrëdhënieve të vlefshme është zgjeruar në fakt GeroWallet, një Portofol shumëfunksional Cardano, dhe SHKURT, një procedurë udhëheqëse bankare jo-ruajtëse. Këto të fundit do të përdorin platformën tonë si DEX të caktuar për shenjën e tyre dhe do të ofrojnë urën e Poligonit për të rritur shtesë përhapjen e zinxhirit ndër ADAX po shkon.

Me pak fjalë, ne të dy jemi jashtëzakonisht të emocionuar dhe të përulur nga sasia e ndihmës që kemi marrë në të vërtetë. Shpresojmë që duke siguruar premtimet tona, ne mund të fillojmë të kthehemi në lagjen pasionante Cardano, e cila vazhdon të na mbështesë gjatë gjithë misionit tonë për të përfunduar të jemi vendi më efektiv tregtar brenda komunitetit Cardano.

Për të zbuluar më shumë rreth asaj se si ADAX po ndryshon botën e DeFi në Cardano, shikoni faqen në https://adax.pro/

Lexo artikullin:  Pasionet kripto të Fidelity janë më të mëdha se sa parashikohej: rekord

Twitter|| telegram

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju