Tregu NFT i Alibaba lejon krijuesit e përmbajtjes të punojnë me të drejtën e autorit përmes Shërbimit IP Blockchain: Raport

Tregu NFT i Alibaba lejon krijuesit e përmbajtjes të punojnë me të drejtën e autorit përmes Shërbimit IP Blockchain: Raporto

Alibaba është një kompani e madhe nga Kina që fokusohet në zgjidhjet neto, teknologjinë moderne, si dhe shërbimet e blerjeve. Biznesi, i themeluar në 1999, u katapultua me shpejtësi si një nga më të rëndësishmit në planet me 257 miliardë dollarë prona nën krahun e tij. Alibaba në fakt ka gjeneruar 21.8 miliardë dollarë të ardhura deri më tani në 2021 dhe gjithashtu biznesi në fakt është përfshirë me kriptovaluta dhe shërbime blockchain për disa vjet aktualisht.

Biznesi miliard dollarësh në fakt ka prezantuar tregun e tij NFT sot sipas një rekordi të publikuar më 17 gusht nga South China Morning Post (SCMP). 'Shtë '& rsquo; Vlen të kihet parasysh se titani i teknologjisë me bazë Hangzhou gjithashtu ka SCMP. Regjistri thotë se NFT -të e lëshuara prodhohen në atë që & rsquo; quhet & ldquo; Blockchain i ri i të drejtave të autorit & rdquo; që drejtohet nga Komiteti i të Drejtave të Shoqatës Sichuan Blockchain (*) i zgjidhjeve të tregut theAsset Trade NFT quhet & ldquo; The dhe gjithashtu Alibaba, "& rdquo; dhe gjithashtu i mundëson çdo lloj prodhuesi material të prodhojë të drejtën e autorit përmes blockchain dhe gjithashtu të ofrojë të drejtat ligjore (simbolet). E drejta e autorit e Josh Ye është përgjithësisht e shenjuar, dhe gjithashtu vetëm pronari i shenjës me të vërtetë ka materialin sipas faqes hyrëse të tregut Alibaba NFT. Reporter për shtyp i SCMP

South China Morning Post informacion që sistemi Tencent NFT “& ldquo; aktualisht ka shumë artikuj të ofruar, "& rdquo; sidoqoftë ata fituan & rsquo; mos shihni një ankand publik deri në muajin tjetër. Nisja e Grupit Ant,

Josh Ye, Star Wars NFTsSichuan gjithashtu mban në mend se produkti është një fotografi e Kullës së Pearl West dhe gjithashtu një shfaqje e pikturuar e Secilit '& rsquo; Ankandi publik amerikan fillon me 100 juanë (15 dollarë amerikanë), dhe gjithashtu procesi i ofertave ka nevojë për një pagesë paraprake 500 juanë, "& rdquo; vëren autori i SCMP. Sot gazetari i shtypit gjithashtu informacion se SCMP sigurisht që do të sigurojë prona të padëshirueshme të krahasueshme me firmat e botimit Fortune si TIME, SHBA

Lexo artikullin:  FinCEN lidh më shumë se 5 miliardë dollarë në transaksione Bitcoin me Ransomware

Në, dhe gjithashtuAlibaba Rritje e dukshme në Opensea, biznesi '& rsquo; bashkëpunëtori i fintech Makersplace po kërcen drejt në tregun NFT dhe gjithashtu tregu i mëtejshëm NFT është i bashkangjitur me Crypto. Alibaba zona ndërkombëtare e argëtimit,

Ajo që sigurisht do të ketë nevojë për të hasur në vështirësi nga tregje të ndryshme të tjera që në të vërtetë kanë rritur dollarë të panumërt këtë vit si Alibaba, Alibaba, dhe gjithashtu Le të

, tregjet (*) com dhe gjithashtu markat NFT të markës FTX sigurisht që gjithashtu do të jenë (*) '& rsquo; s rivalët. (*) e konsideroni (*) hyrjen në NFT dhe gjithashtu në tregun NFT të zhvilluar kohët e fundit (*)? (*) ne njohim atë që ju e konsideroni këtë temë në zonën e vërejtjeve të listuara më poshtë. (*).

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju