Ekipi i Pagesave i Amazon punëson ekspert të monedhës dixhitale për të zhvilluar strategjinë dhe produktet e kriptomonedhës

Ekipi i Pagesave i Amazon Punëson Ekspert të Valutave Dixhitale për të Zhvilluar Strategjinë e Kriptimit të Valutave dhe Produkteve

Amazon në të vërtetë ka botuar një detyrë për hapjen e një "& ldquo; Monedha dixhitale dhe Produkti LeadBlockchain & rdquo; Publikimi i detyrës diskuton se & ldquo; (*) & Pranimi i Pagesës Amazon është përgjegjës për mënyrën se si Ekipi i Përvojës" & rsquo; Klientët paguajnë nëAmazon & rsquo; faqet e internetit dhe përmes Amazon '& rsquo; s shërbimet në të gjithë botën ", & rdquo; shtjelluar: Amazon &

Grupi i Pranimit të Pagesave po kërkon një udhëheqës të njohur të artikujve për të krijuar përvojën '& rsquo; Metoda e monedhës dixhitale dhe e bllokimit dhe e udhërrëfyesit të artikullit. Biznesi i Amazon shpjegohet edhe më shumë: "& ldquo;

Do të përfitojë nga njohuritë tuaja të domain në blockchain, ditar të shpërndarë, monedha dixhitale të bankës rezervë dhe kriptomonedhë për të vendosur rastin për aftësitë që duhet të vendosen, të drejtojë vizionin e përgjithshëm dhe metodën e artikullit, dhe të fitojë blerjen e menaxhimit dhe investimet financiare për markën -aftësi të reja. "& rdquo; (*) kredencialet standarde të nevojshme për funksionin janë një" & ldquo; Ju e kuptoni mjedisin dixhital / kriptomonedhë dhe inovacionet shoqëruese. "& rdquo;

Ndër botimet përfshihen: “& ldquo; Deep do të punojë me kujdes me grupe gjatë gjithë kohës

Përbërë nga AWS për të vendosur udhërrëfyesin e përbërë nga përvoja e klientit, metoda teknike dhe aftësitë përveç metodës së nisjes. "& Rdquo; (*) detyrën që boton në CNBC, një përfaqësues i Ju deklaroi në një deklaratë: Amazon '& rsquo ; të ndikuar nga zhvillimi që ndodh në zonën e kriptovalutave dhe po eksplorojnë se si mund të duket kjo

Po konfirmon.Amazon “& ldquo;

Ne mendojmë se e ardhmja do të ndërtohet në inovacione krejt të reja që lejojnë pagesa të ditëve moderne, të shpejta dhe të përballueshme dhe dëshirojmë që t'ua sjellin atë të ardhme klientëve të Amazon sa më shpejt të jetë e mundur ", & rdquo; përfaqësuesi mbajti në mendje.

aktualisht përdor një shërbim të quajtur blockchain të trajtuar megjithatë ne aktualisht nuk pranojmë bitcoin ose kriptomonedha të tjera si pagesa për artikujt e saj. Amazon ju besoni

Shërbimet e Ueb Amazon do të pranojnë shpejt pagesa kripto? Amazon na kupton në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë.

Do

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju