Analisti Jim Cramer e quan Ethereum 'Pied Piper of Crypto' megjithatë nuk do të shtojë në pozicionin e tij

Analisti Jim Cramer e quan Ethereum 'Pied Piper of Crypto' por nuk do ta shtojë pozicionin e tij

Një shumëllojshmëri e pritësve të transmetimit CNBC janë mbështetës të kriptovalutave dhe Jim Cramer, nikoqiri i "& ldquo; (*) & rdquo; programi është në mesin e këtyre njerëzve. Përfundimi i Mad Money i At, qershor com Bitcoin raportoi se si News e zhvendosi pozicionin e tij të bitcoin në ethereum dhe ai besonte se eteri ishte "& ldquo; më shumë një monedhë. & rdquo; Disa ditë mbrapa, Cramer shkroi në Twitter në lidhje me respektimin e pozicionit të tij në ETH, megjithatë theksoi gjithashtu se ai nuk ishte '& rsquo; duke kontribuar në të. Cramer diskutoi gjithashtu dashurinë e tij për ethereum (ETH) në një intervistë aktuale me shtypin thestreet.com. Cramer i cili ishte kur një dem bitcoin në të vërtetë tani e ka kthyer vëmendjen e tij në ethereum.

Analisti Jim Cramer e quan Ethereum 'Pied Piper of Crypto' por nuk do ta shtojë pozicionin e tijRealiteti i Jim Cramer, në fund të fundit deklaroi se ai dëshironte që BTC të merrte June Cramer “& ldquo; nxirret jashtë & rdquo; kur ai deklaroi: & ldquo; (*) keni vërejtur sa i ulët është bitcoin dhe si duket se varet nga një fije? edhe një herë, një tregues i tepricës spekulative. Më pëlqen bitcoin, megjithatë dëshiroj ta shoh të shfuqizuar para se të futem edhe një herë. "& Rdquo; Keni një mori të" the "& ldquo; Once & rdquo; program i përshkruar gjatë gjithë intervistës që ai mendon se ethereumi është “& ldquo; të

Monedha e kriptomonedhës. ” & rdquo; Mad Money zbuloi idetë e tij pas Pied Piper '& rsquo; Biseda me CEO të Cramer, Elon Musk dhe CEO të Twitter, Jack Dorsey Ark Invest, transmetues i transmetuar në CNBC, përshkroi për thestreet.com se krijuesi i Cathie Wood kishte një ndikim në kosto. "& Ldquo; Duhet të blini Tesla për tregti, ETH do të kandidojë dhe unë mund të liroj gjysmën e pozicionit tim nëse ngrihemi rreth 20% (për ETH) dhe besoj se do ta bëjmë," & rdquo; Ju deklaruat. Ethereum CNBC zbulon se pritësi përfshinte: (*) është atje duke deklaruar se blen Cramer, dhe për këtë arsye Shkon më shumë.

Musk '& rsquo; sa siguria e Ethereum. Ethereum & rsquo; sI në NFT (*) vërtetuar ethereum & rsquo; Shfrytëzojnë rastet dhe biseduan për realitetin që individët po blejnë prona të mbledhshme të shenjave jo-zbutëse (NFT) si aplikacioni i shkruar me detyrë Pied Piper NFT.

Pikat kryesore të hostit të parave të gatshme Ethereum CNBC zbulon se pritësi përmendi se shumë NFT fitohen normalisht me eter sot. Një larmi njerëzish reaguan ndaj Dominancës '& rsquo; Cicërima që vuri në dukje se ai nuk do të '& rsquo; të kontribuoni në pozicionin e tij. (*) shumë individë nuk ishin dakord me sektorin

Cramer '& rsquo; pikëpamja s dhe madje tregoi se ekspozimi i tij i drejtpërdrejtë ndaj kriptos ishte thjesht "& ldquo; aksionet e ethereum, "& rdquo; disa individë që reaguan ndaj fillit të tij pajtoheshin me Steve Jobs. Individët e morën në pyetje Cramer në një mënyrë të ndryshme dhe e dëshironin që ai të shtjellonte arsyen pse nuk ishte '& rsquo; t grumbulloj më shumë eter “. & ldquo; 4,400 $ ishte ATH për ETH të ngulitura në Ndërsa të këtij viti, "& rdquo; dikush deklaroi në veprim për Cramer '& rsquo; cicëroni pozicionin e ETH ". & ldquo; Cramer & rsquo; aktualisht ulur me afërsisht $ 2K për sistem që përfaqëson në thelb një përmirësim prej 55%.

Lexo artikullin:  Themeluesi i Blog Sportiv Barstool, Dave Portnoy shpenzon një 'milion të mirë' në 29 Bitcoin

Disa në lidhje me arsyen pse nuk do '& rsquo; të përfitoni nga kjo shans? Cramer ju parashikoni nivele më të ulëta? Prill për të elaboruar? " & rdquo; dikush specifik.Cramer dikush që mendon se ethereum është një "& ldquo; Siguria jonë, & rdquo; Kurioz & rsquo; Cicërima e tij me sa duket nxjerr në pah parashikueshmërinë. Bëni cicërimën e tij duke shqetësuar pozicionin e tij eterum, "& ldquo; Kujdesi & rdquo; drejtuesi i programit në të vërtetë ka postuar në Twitter për aksionet dhe kapitalin e teknologjisë të lidhur me ekskluzivitetin

Për '& rsquo; s Pied Piper.Cramer a e konsideroni Meqenëse deklarimi i ethereum është një siguri e Mad Money? Domino na e kuptojmë se çfarë e konsideroni këtë temë në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë. Pica

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju