AscendEX Liston Bemil Token BEM

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. AscendEX gëzon të zbulojë listën e shenjës Bemil (BEM) nën grupin e tregtimit (BEM/ USDT) më 25 nëntor në orën 2:XNUMX UTC.

Bemil është një video-lojë argëtuese në shtëpi, si dhe një aplikacion me atribute të luajë-për-fituar me objektivin për të prodhuar një glob ku individët mund të shijojnë si dhe të bëjnë fitime njëkohësisht. Duke përdorur Bemil, lojtarët mund të marrin pjesë në cilësimet e luftimit me njëri-tjetrin, të prodhojnë ose të regjistrohen me një klan, të kontrollojnë ofertat e shumta të mini lojërave video, si dhe të kontrollojnë atributet e shumta të sistemit &#x 2019; mjedisit. Bemil aktualisht ka 15,000 individë energjikë, si dhe po zgjeron bazën e saj individuale me një çmim ditor prej 6 përqind. Bemil është lehtësisht i disponueshëm për individët si në dyqanet e aplikacioneve Apple ashtu edhe në Google.

Dizajni lojë-për-fitim i përfshirë në Bemil lejon rritjen e mundësive të stimulimit financiar për lojtarët, ndërkohë që përfshin gjithashtu pengesa të reduktuara për akses, si dhe një mjedis të shkallëzuar me ndihmë solide në lagje. Lojtarët mund të fitojnë kripto gjatë gjithë lojës duke përparuar në shkallë të shumta, duke hapur kapacitetet e avatarit, si dhe duke fituar luftime kundrejt bashkëmoshatarëve të tyre.

Bemil gjithashtu inkorporon NFT direkt në lojë përmes 2 këngëve. Lojtarët mund të blejnë heronj NFT si dhe NFTWeapons Këto NFT, kur janë të pajisura, mund të rrisin një lojtar &#x 2019; shkalla e aftësisë gjatë gjithë lojës video.

Shenja e tanishme në lojë, Becoin, sigurisht që do të ndryshohet shpejt me BEM, token-i i ri indigjen përBemil BEM sigurisht që do të shënohet si dhe do të jetë i disponueshëm për publikun e gjerë në shkëmbime të shumta si dhe DEX, të përbërë nga AscendEX. ku individët mund të tregtojnë BEM-in e tyre për USDT si dhe grupe të tjera tregtare.

AscendEX është i kënaqur të shoqërohet me sisteme elektronike të lojërave kompjuterike të pronësisë si Bemil për të ndihmuar më shumë në zhvillimin e mjedisit të lojës për të fituar.

Rreth AscendEX

AscendEX është një sistem ekonomik ndërkombëtar i kriptomonedhave që u shërben më shumë se një milion investitorëve institucionalë si dhe me pakicë me burimet e nevojshme për të fituar edhe më shumë vlerë nga investimet e tyre kriptofinanciare. Duke operuar në lidhjen e parave të sistematizuara si dhe parave të decentralizuara, AscendEX &#x 2019; Sistemi i s përfshin aksesin në të ardhme, si dhe tregtimin e vendeve, një pajisje të qëndrueshme libër xhepi, si dhe asistencë bastesh për mbi 200 detyra kryesore të industrisë blockchain, të gjitha duke krijuar kthime kryesore në treg si dhe kthime, duke nxitur gjithashtu zhvillimin e mjedisit kripto. Në iniciativat për të rritur lloje të shkallëzueshme si dhe të sigurta të financimit të decentralizuar, AscendEX në fakt është bërë një sistem udhëheqës nga ROI në &#x 201C; ofertat e para të shkëmbimit &#x 201D; nëpërmjet mbajtjes së disa prej tregut &#x 2019; Detyrat më gjeniale nga mjedisi DeFi. Për të zbuluar më shumë në lidhje me saktësisht se si AscendEX përdor metoda ideale si nga Wall Street ashtu edhe nga mjedisi i kriptomonedhës për të hequr vlerën më të madhe për dollar për individët e saj, ju lutemi shihni:

Lexo artikullin:  7 Tregjet NFT panë mbi 356 milion dollarë në vlerën mujore të transferuar - Opensea, Konkurrenca Eclipse Axie Infinity

Uebfaqja: https://ascendex.com

Twitter: https://twitter.com/AscendEX_Global

Telegrami: https://t.me/AscendEXEnglish

Mesatar: https://medium.com/ascendex

Rreth Bemilit

Bemil është një video-lojë argëtuese në shtëpi, si dhe aplikacion me lojë për të fituar atribute, ku lojtarët mund të marrin pjesë në mjedise luftimi me njëri-tjetrin, të prodhojnë ose të regjistrohen me një Klan, të shikojnë video-lojërat e shumta si dhe të shikojnë të gjitha atributet e videolojës &#x 2019; mjedisit. Objektivi i Bemil është që lojtarët të jenë në gjendje të luajnë si dhe të fitojnë kripto në të njëjtën kohë.

Për më shumë informacion si dhe përditësime, ju lutemi shikoni:

Uebfaqja: https://bemil.io/

Twitter: https://twitter.com/BemilGame

Telegrami: https://t.me/bemil_chat

Blog: https://blog.bemil.io/

Etiketat në këtë përrallë AscendEx

Ky është një njoftim për lajmet. Lexuesit duhet të bëjnë vetë këmbënguljen e tyre përpara se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me firmën e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët e saj ose zgjidhjet. shkaktuar nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj materiali, produkti ose zgjidhjesh të deklaruara në prezantimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju