CEO i Binance thotë se shkëmbimi i kriptove amerikane do të dalë publik në tre vjet

Binance SHBA përgatitet të mbyllë një raund të rëndësishëm financimi ekskluziv në 2 muajt e ardhshëm për të përfunduar duke qenë shumë më të pavarur nga

CEO i Binance thotë se shkëmbimi i kriptove amerikane do të dalë publik në tre vjet

Shkëmbimi i kriptovalutave i Binance US me bazë në Shtetet e Bashkuara po synon një ofertë publike paraprake (IPO) në 2024, sipas CEO të Binance, si dhe pronarit Changpeng Zhao.

BinanceUS po përgatitet të mbyllë një raund të madh financimi ekskluziv në 2 muajt e ardhshëm që sigurisht do të lejonte që kompania të përfundojë të jetë shumë më e pavarur nga shkëmbimi botëror, pohoi Zhao nëShtator 1 në një takim me revistën teknologjike The Information.

Zhao është i sigurt se shkëmbimi i kriptove në mbarë botën do të durojë shtypjen e përsëritur qeverisëse nga autoritetet rregullatore në mbarë botën, të cilat Binance US do t'i afrohet një listimi publik në tre vjet "BinanceUS ka shumë të ngjarë të bëjë atë që bëri Coinbase," specifikoi Zhao. Ai pretendoi se Binance krijoi 800 milionë deri në 1 miliard dollarë të ardhura në 2015.

Informacioni vjen në mes të autoriteteve rregullatore edhe më shumë në mbarë botën duke shtuar shqetësimet në lidhje me procedurat e Binance, me Autoritetin Monetar të Singaporit (MAS) duke përfshirë faqen e Binance në listën e mprehtë të kontrollit të financierit të saj nëSept 1. Lista kontrolluese jep një dokument të individëve të pakontrolluar që “mund të kenë është parë gabimisht si i akredituar ose kontrolluar nga MAS. ”

Sipas regjistrimeve të lagjeve, Binance Asia Services (BAS), pajisja e Binance-it me bazë në Singapor, funksionon si një entitet i ndryshëm, si dhe nuk përdor asnjë lloj zgjidhjeje me anë të faqes së Binance, duke drejtuar një sistem të ndryshëm, Binance sg, përkundrazi Me Në qershor, MAS pohoi se ishte duke u përgatitur për të vlerësuar aplikimin e BAS për një certifikatë sipas Aktit të Shërbimeve të Pagesave Binance, i lidhur më parë me drejtimin në Singapor sipas aktit në shkurt 2020.

Related: Binance i paaftë për udhëzime efikase, deklaron autoriteti rregullator britanik

MAS nuk iu përgjigj shpejt CryptoPumpLajmet kërkojnë vërejtje.

Siç u raportua më parë, Binance në të vërtetë ka qenë nën një analizë të shtuar nga autoritetet rregullatore botërore në muajt aktual, me paralajmërime që jepen nga autoritetet në vende si Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Japonia, Italia, Tajlanda si dhe të tjera. Shkëmbimi në fakt e ka shqetësuar përkushtimin e tij ndaj pranimit të autoriteteve rregullatore disa herë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju