Binance nis një fond prej 1 miliard dollarësh për të rritur miratimin e zinxhirit të tij të zgjuar dhe të gjithë industrisë së blockchain

Binance nis një fond prej 1 miliard dollarësh për të rritur miratimin e zinxhirit të tij të zgjuar dhe të gjithë industrisë së blockchain

Shkëmbimi i kriptovalutave Binance prezantoi të martën fillimin e një fondi prej 1 miliard dollarësh Binance Smart Chain (BSC). Lajmet thonë:

Binance zbulon programin më të madh të financimit të këtij lloji në të gjithë industrinë e kriptomonedhës &#x 2014; fondi prej 1 miliard dollarësh për të nxitur miratimin e jo vetëm BSC, por të gjithë industrisë së blockchain.

Rrjeti kryesor Binance Smart Chain u lëshua në shtator në 2014. Për momentin, biznesi prezantoi një Fond Përshpejtues BSC prej 100 milion dollarësh për të ndihmuar strukturën e Dapps në BSC. Ai financoi mbi 40 detyra me deri në 1 milion dollarë. Për përmirësim, mbi 60 detyra janë edukuar në të vërtetë në biznesin &#x 2019; s Programi i Përshpejtuesit të Ndërtuesit më të Vlefshëm (MVB).

Sipas Binance, BSC &#x 2019; zona ka më shumë se 1 milion individë energjikë të përditshëm të shpërndarë në më shumë se 900 Dapps.

Binance ndan fondin e ri prej 1 miliard dollarësh në 4 klasifikime të ndryshme: 100 milion dollarë për avancimin e aftësive, 100 milion dollarë për programin e shpërblimit të likuiditetit, 300 milion dollarë për programin e kontraktorëve dhe 500 milion dollarë për programin e investimeve financiare dhe inkubacionit. Biznesi shpjegoi:

Me një shumë totale prej 1 miliard dollarësh në financim të gatshëm, ky është globi &#x 2019; s përshpejtuesi më i madh i kriptove. Programi është zhvilluar për të rritur zhvillimin dhe teknologjinë e detyrave dhe për të rritur zonën më të madhe dhe për të prodhuar një pishinë kripto-amtare të aftësive që sigurisht do të udhëheqë të ardhmen e kriptove.

Çfarë mendoni se Binance prezanton këtë fond prej 1 miliard dollarësh? Le të kuptojmë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju