Binance kufizon produktet e derivateve të kriptos në Hong Kong, pozicionet ekzistuese kanë 90 ditë për t'u mbyllur

Binance kufizon produktet e derivateve të kriptos në Hong Kong, pozicionet ekzistuese kanë 90 ditë për t'u mbyllur

Binance ekspozoi më 6 gusht se shkëmbimi nuk do të përdorë më artikuj të derivateve të kriptos për konsumatorët. Lajmi ndjek biznesin & & rsquo; Problemet ekzistuese me rregullatorët në mbarë botën dhe bankat e mëdha që ndalojnë shërbiminBinance Më 3 gusht, Bitcoin com News raportoi se si HSBC përfundoi të ishte bankat më të fundit që pezulluan operacionet me biznesin. Tre ditë më vonë, Binance ekspozoi se është “& ldquo; kufizimi i ofertave të artikujve të derivateve në Hong Kong & rdquo;

Sipas deklaratës, modifikimi është rreshtuar me shkëmbimin & rsquo; s përpjekjet e pajtueshmërisë. & ldquo; Me ndikim të menjëhershëm, përdoruesit nga (*) nuk do të kenë aftësinë për të hapur llogari të artikujve të derivateve krejt të rinj, & rdquo; Hong Kongu deklaroi përBinance & ldquo; të Premten, me ndikim nga një datë që do të zbulohet në një njoftim të mëvonshëm, përdoruesit nga Gjithashtu do të kenë një afat prej 90 ditësh & rsquo; kohëzgjatja e hirit për të mbyllur mundësitë e tyre të punësimit. Hong Kong, kohëzgjatja e hirit, asnjë pozicion krejt i ri nuk mund të hapet.

Në gusht, Binance, dhe Italia, Hollanda & rsquo; deklarata kryesore e diskutuar ishte për të njëjtët faktorë. “& Ldquo; (*) mjedisi kripto zhvillohet ndërkombëtarisht, ne vazhdimisht po vlerësojmë artikujt tanë dhe po merremi me partnerët tanë për të kënaqur & rsquo e përdoruesve tanë; kërkesat, & rdquo; Gjermania e deklaruar në atë kohë. Binance to As toBinance to

Binance Pretendon të vërtetën, me gjithë shtypin e pafavorshëm, Be First Exchange mendon se shkëmbimi është një udhëheqës kur bëhet proaktiv me pajtueshmërinë rregullative. "& Ldquo; Qasja në mënyrë aktive do të jetë shkëmbimi i parë i kriptomonedhës dhe zotërimeve dixhitale për të kufizuar në mënyrë aktive qasjen në artikujt e derivateve në derivatet e kriptos

Në përdoruesit, ”& rdquo; biznesit & rsquo; s thekson deklarata s. "& Ldquo; Objektivi i Binance është të zhvillojë një mjedis të qëndrueshëm rreth inovacionit blockchain dhe zotërimeve dixhitale, dhe ne shpresojmë që përpjekje të tilla do të ndihmojnë rritjen e tregut në tregun rajonal në planin afatgjatë," & rdquo; shkëmbimi i kriptove '& rsquo; s vëzhgimi për konsumatorët përfshin. Binance, një raport aktual i lëshuar në Hong Kong 30, mbante në mend se kufizimet në ofertat e derivateve të kriptove nga shkëmbimet si FTX dhe Our në zonat e menaxhuara shumë si

Lexo artikullin:  Banka Qendrore e Iranit duhet të rregullojë kriptovalutat, thotë Securities Watchdog

Ndërkohë keni shumë boshllëqe. Korriku duke kufizuar në mënyrë aktive aksesin në artikujt e derivateve kripto, platforma tregtare është ende shkëmbimi më i madh i derivateve në lidhje me interesin e hapur dhe vëllimin e tregtisë. Programi Binance Shtetet e Bashkuara kanë parë një vëllim të jashtëzakonshëm prej 75 miliardë dollarësh gjatë 24 orëve të fundit dhe 7.9 miliardë dollarë me interes të hapur. Pavarësisht Binance, a i konsideroni Statistikat që mbyllin artikujt e derivateve kripto për pronarët e shtëpive Binance?

Ajo që ne kuptojmë se çfarë e konsideroni këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Financimi

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju