Bitpanda mbledh 263 milion dollarë në raundin e financave të serisë C, firma synon të "dyfishojë teknologjinë"

Sistemi dixhital i investimeve financiare Bitpanda zbuloi më 17 gusht se firma rriti 263 milionë dollarë në një raund investimesh financiare të Serisë C. Njëbrirëshi austriak fintech vlerësohet aktualisht në 4.1 miliardë dollarë, që është dimensioni trepalësh i kompanisë '& rsquo; s një vlerësim ekskluziv i mëparshëm prej 1.2 miliardë dollarësh. Firma Bitpanda pretendon se fondet sigurisht që do të përdoren për të “& ldquo; përforconi & rdquo; grupi, & ldquo; dyfish poshtë & rdquo; mbi inovacionin, dhe gjithashtu Seria kërkon rritje në mbarë botën. Autoriteti Austriak i Tregut Financiar mban parasysh

C u autorizua këtë muaj dhe gjithashtu me siguri do të kërkojë që të hiqet qafe nga Bitpanda (FMA). Financimi i serive i përmbahet majit '& rsquo; Raundi i mëparshëm i investimeve financiare të Bitpanda B në Austri kur firma u rrit me 170 milionë dollarë. Eric Demuth u krijua në Paul Klanschek nga Christian Trummer,

, Dhe gjithashtu Bitpanda në 2014.

sistemi aktualisht lë pas dore 3 milionë individë dhe gjithashtu mendon se '& rsquo; s & ldquo; në kurs për të arritur 6 herë zhvillimin e klientit vit pas viti. " & rdquo; Ne parashikojmë gjithashtu 2021 '& rsquo; s të ardhurat do të rriten shtatëfish në krahasim me vitin 2014 '& rsquo; s të ardhurat Bitpanda '& ldquo; Eric u mbështet në Paul & rsquo; është e mundur fillimisht dhe gjithashtu ne jemi të ngazëllyer nga rezultatet që Christian, Bitpanda, Andrew, dhe gjithashtu grupi Valar Ventures kanë arritur në të vërtetë, "& rdquo;

Bitpanda McCormack, shoqëruesi fillestar i Dune Analytics deklaroi gjatë gjithë lajmeve. Paksos i përmbahet një sërë kompanish të ndryshme kripto të tjera duke ngritur dollarë të panumërt të përbërë nga firma si Mintable, Bitcoin Suisse, FTX, Valr, Coin Metrics, Messari, Truefi, Matrixport, Lolli, Bitpanda, dhe gjithashtuSeries June pretendon se pas raundit të financimit të Bitpanda Ndërsa Label B, firma krijoi artikullin e saj të furnizimit pa komision dhe gjithashtu në

ajo prezantoi tregun e saj B2B të quajtur We.Bitpanda "& ldquo; Eric Demuth filloi (*) në ​​2014 me një vizion të qartë: për të sjellë shpenzimet më pranë çdo personi, kudo", tha Bipanda, themeluesi dhe gjithashtu CEO i Bitcoin në një deklaratë dërguar NewsNews comWe “& ldquo;

Lexo artikullin:  DJ-të me famë botërore Paul Oakenfold, Carl Cox, Paul Val Dyk Spin dhe Crossfade Into the NFT Universe

Çfarë nuk do të & rsquo; mos jini më poshtë sot pa iniciativat e punonjësve tanë të aftë, të cilët rregullisht ngrinin mëngët për të bërë që pikat të zhvillohen, "& rdquo; ai përfshiu.Bitpanda e konsideroni Le të rrisë 263 milionë dollarë?

ne e kuptojmë atë që e konsideroni këtë temë në fushën e vërejtjeve të renditura më poshtë. (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju