Entuziastët e Lojërave me Blockchain Tani Mund të Shkëmbejnë Shenjat ATRI Më shpejt dhe Më Lirë Duke përdorur SpookySwap

Risi e blockchain ka përdorim në raste përtej monedhave të kriptuara. Ajo është duke u përdorur në çdo treg; qoftë fondi, zinxhiri i furnizimit, Interneti i Gjërave (IoT) dhe siguria kibernetike, për të përmendur disa.

Po tregu i lojërave me video?

Si adhurues të lojërave video, të gjithë ne dëshirojmë të luajmë video lojëra duke përdorur risi inovative si blockchain. Dhe çfarë '& rsquo; s shumë më mirë sesa klasikët tanë të preferuar të mundësuar nga blockchain?

Atari, krijuesi i lojërave video prapa lojërave video si Tetris, Pong dhe Pac-Man, tani po zhytet në zonën e bllokimit me kriptovalutën e tyre vendase (ATRI) dhe konsolën e lojërave video VCS me fuqi blockchain.

Në këtë postim, ne do të kapërcejmë Atarin '& rsquo; s ndërmarrjet blockchain në informacion.

  • Çfarë është Atari Chain Token dhe pse ia vlen?
  • Si i lejon SpookySwap përdoruesit të ndërrojnë argumentet e Zinxhirit Atari me shpenzime gati zero?

Industria e Lojërave të Fatit do të Pësojë një Bërje Kripto, të gjitha Falë Zinxhirit Atari

Atari është leviatani i lojërave me video që zhvilloi lojëra video të përjetshme si Tetris, Pong dhe Pac-Man. Ata promovuan lojën kompjuterike në lojëra në vitet 1970 dhe sollën lojërat tona të preferuara video në shtëpitë tona me tastiera për lojëra video.

Epo, Atari po kalonte një kohë të vështirë në zonën e lojërave video kur kontrollohej

Don '& rsquo; Shqetësimi. Lojërat tuaja të përjetshme video tani po fillojnë bllokimin. Atari Zinxhiri, e keni dëgjuar atë. Atari po përshkruan një kthim të madh me markën e tyre të re

Merrni konsolë VCS, hotele turistikë dhe më së shumti, kriptovalutën e tyre. Bonusi i ardhshëm 110 USDT

Falas! Atari Zinxhiri tani, le '& rsquo; përqendrohuni në

& rsquo; token, çfarë është ATRI Ethereum ATRI është një kripto token e bazuar në (ERC20) që do të përdoret si një monedhë për shërbime të shumta argëtuese në shtëpi, të përbërë nga lojëra video, lojëra dhe platforma bastesh. Shenja e Zinxhirit të Artë është themeluar nga Atari , një filial i

Lexo artikullin:  Rregullatori i Hong Kong paralajmëron rreth platformave të parregulluara të tregtimit të monedhave dhe gjithashtu Binance

Puna e tetorit prezantoi ATRI-n e tyre amtare në Bitcoin 30, 2020, përmes The com.

Pse biznesi mblodhi 1.5 milion dollarë masivë në para-shitjen e parave. Keni Vlerën ATRI

?

Për grupin po përpiqet të vendosë ATRI si mënyrën de-facto të pagesës për lojërat kompjuterike, lojërat, lojërat, dhe shërbimet e tjera të argëtimit në shtëpi. Zinxhiri i Artë Tokens këtë, ai në fakt ka partneritet me shërbime të rëndësishme të lojërave në internet video që do të pranojnë Atari në platformat. Karma The Game në të vërtetë është bashkuar me Destiny of Unikrn, një platformë sociale e përqendruar tek të rriturit dhe The, një shërbim bastesh për sportet dhe sportet. Rrjeti i lojrave video të blockchain Arkane Atari Chain gjithashtu do të pranojë

Për më tepër shenja në platformën e saj. Zinxhiri Atari, Atari Chain Universe gjithashtu do të zgjerojnë komunitetin e tyre amtare të lojërave me video duke lëshuar një institucion të lojërave të fatit dhe një platformë bastesh - në

Theksimi i rëndësishëm i Atarit për Atarin '& rsquo; Transformimi i blockchain është tastika e tyre It VCS. isshtë një tastierë dhe PC hibride e mbështetur në blockchain, e cila ju lejon të luani lojëra video me definicion të lartë, video të transmetuara dhe shumë më tepër. Përveç kësaj Atari, Atari Chain Token VCS do të mbështesë Atari Chain duke lejuar përdoruesit të blejnë video lojëra dhe të shpenzojnë për shërbime duke përdorur

Ndërroni argumentet. Token në fraksionin ATRI të një peni duke përdorur një ndërrim

Ju SpookyBitcoin mund të blini shenja ATRI nga shkëmbimi i com Unniswap dhe mirë Bitcoin, Uniswap com dhe shkëmbimi Uniswap do t'ju kushtojë disa dollarë në tarifat e marrëveshjes. Ethereum është ndërtuar në maj, ku akuzat e marrëveshjes ishin deri në 60 dollarë në mes të As këtij viti. Qershor i

Epo, tarifat e marrëveshjes në të vërtetë kanë rënë në 4.42. $ Zinxhiri Atari, çka nëse ju informoj se bëni blerje

Shenjat e hyrjes thjesht do të kushtojnë një pjesë të një cent në shpenzimet e marrëveshjes? Swap Spooky

! Swap SpookyFantom është një shkëmbim i decentralizuar i ndërtuar në blockchain Këtu.

Epo, ju mund të ndërroni argumentet, të ofroni likuiditet dhe kripto argumentet e kunjit. Fantom, në sajë të Swap, ju mund të ndryshoni kripto argumentet në Spooky

brenda sekondave me tarifat më të volitshme. Spooky SpookyJuly vuri në dukje shenjat ATRI më 14, 2021.

Siç ishte një nxitje e madhe për adoptimin e ATRI, pasi përdoruesit tani mund të ndërrojnë argumentet ATRI ndërsa minimizojnë shpenzimet e marrëveshjes. Ju e kuptoni, ju keni nevojë për disa kripto në portofolin tuaj për t'i ndryshuar ato kundrejt ATRI argumenteve. Çfarë duhet të vihet në pikëpyetje –– Ethereum nëse kam disa shenja kripto në një bllokim tjetër, shtetin BSC ose Si? Fantom mund t'i lëviz ata në

Lexo artikullin:  Çfarë do të thotë devijimi S2F i Bitcoin për parashikimet e tij $ 100k

? Swap SpookySwap në të vërtetë ka bërë që flladet e kriptovalutave të lëvizin nëpër blloqet e zezë. CreepyEthereum '& rsquo; Ura e s ju lejon të zhvendosni kripto argumentet nga Fantom ose BSC në Fantom shpejt dhe nga Ethereum në Swap ose BSC. Ndonjë

Sapo të fuqizojë këtë urë. Fantom keni shenjat tuaja të kriptos në rrjetin Swap, mund t'i ndërroni ato për ATRI argumente duke përdorur SpookyAnd Fantom mendoni se çfarë, duke kapërcyer çfarëdo (përveç FTM) në Swap duke përdorur Spook

Zinxhiri Atari është plotësisht pa shpenzime. Prej kësaj ka përgatitje të jashtëzakonshme për token e tij të kriptos vendase. Nëse bashkëpunoni me platforma të rëndësishme të lojrave video për lëshimin e lojërave të tyre amtare video, institucionet e lojërave të fatit, shërbimet e basteve dhe konsolën VCS me fuqi blockchain, ATRI do të bëjë gjithçka për ta bërë një shenjë të madhe kriptografinë e tyre.

e gjithë kjo shkon siç është përgatitur, shenja përfundimisht do të zhvillohet si "& lsquo; Monedha e lojërave me video. '& rsquo; (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju