Blini Kartat e Dhuratave me PayPal ose Cryptocurrency në Buysellvouchers

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Blej SellVouchers.com po rifillon pozicionin e tyre si burim fillestar për kartat, kuponët dhe kuponat e biznesit kryesor në të gjithë botën me shtimin aktual të teknikave të reja të pagesës në platformë. Sistemet e pagesave të përfshira përbëhen nga: PayPal, Kartat e Kreditit (Visa/ Mastercard), SOFORT, Bancontact, BLIK, Przelewy24, eps, giropay, perfekte, MyBank.

Kartat e dhuratave ose kuponat e pranishëm siç kuptohen në të njëjtën mënyrë, në të vërtetë kanë përfunduar duke qenë shumë të njohura gjatë viteve, me më shumë individë që i përdorin ato si një burim alternativ për para në dyqane. Një raport aktual i publikuar nga Allied Market Research vendosi madhësinë e tregut ndërkombëtar të kartave të pranishme në 619.25 miliardë dollarë në 2019, me një parashikim se do të arrijë në 2,076.51 miliardë dollarë deri në vitin 2027. Në një avancim të lidhur, një numër platformash online janë shfaqur aktualisht herë për të lejuar individët të blejnë dhe ofrojnë kartat e tanishme. Fatkeqësisht, një numër i tregjeve të tilla nuk janë veçanërisht të detajuara të përshtatshme për të përmbushur kërkesat e përdoruesve. Megjithatë, Blini SellVouchers.com në fakt ka pasur aftësinë për ta ndryshuar këtë histori me shtimin e teknikave të reja të pagesës edhe më shumë duke e vërtetuar këtë pretendim.

Përveç gjithëpërfshirjes së Blej SellVouchers.com, platforma është veçanërisht e veçantë për koston e saj relative, pasi blerësve dhe shitësve nuk u ngarkohet asnjë komision. Rrjedhimisht, përdoruesit e platformës sigurohen të kenë vlerë për çdo marrëveshje të vetme, ndërsa fuqizojnë klientët të blejnë më shumë duke ofruar kartat e tanishme me norma zbritjeje.

Shtimi i teknikave të reja të pagesës nga Buy SellVouchers.com në mënyrë indirekte bën të mundur që klientët të mbrojnë valutën elektronike dhe kriptomonedhën në platformat e njohura të tregtimit, përveç dyqaneve online, si p.sh. Amazona, eBay, iTunes dhe Dyqani i Aplikacioneve, Walmart, Netflix, Starbucks, Google Luaj, Blej më të mirë, Skype, Sephora, Uber, Ikea, Target, Nike, Adidas, Airbnb, Facebook, Turbobit, Spotify dhe një mori të tjerësh.

Klasifikimet e mbështetura në Buy SellVouchers.com përbëhen nga Voip, Libra elektronikë, ndërveprime në celular paraqesin kartat, video lojëra, kuponë të parapaguar, shërbime të shkarkimit/shkarkimit të skedarëve, aplikim softuerësh, libra elektronikë, ndërmarrje ngrënieje dhe të tjera. Platforma gjithashtu mbështet gjuhë të ndryshme globale, të përbërë nga anglisht, rusisht, gjermanisht, kinezisht, spanjisht, frëngjisht dhe arabisht.

Lista e plotë e alternativave të pagesave të mbështetura përbëhet nga: Tether ERC20, Tether TRC20, Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Money Perfect, Webmoney, Advcash, BS Token përveç Kartat e kreditit (Visa/ Mastercard), PayPal, SOFORT, Bancontact, BLIK, MyBank, Przelewy24, eps, giropay, perfekte.

Gjithëpërfshirja e Blej SellVouchers.com, mirëdashja e tij ndaj përdoruesit dhe fleksibiliteti i tij në fakt ka ndihmuar në rritjen e tërheqjes së platformës online, me nderimet që vijnë nga lagje të ndryshme.

Për më shumë informacion në lidhje me Blej SellVouchers.com dhe si të blini dhe ofroni karta të pranishme në treg, shihni –– https://www.buysellvouchers.com/ YouTube Blini SellVouchers.com gjithashtu mund të zbulohet në të gjithë rrjetet sociale, të përbërë nga Facebook Twitter

Rreth Buysellvoucher

Lexo artikullin:  Senatori amerikan Lummis blen më shumë Bitcoin, sheh BTC si "Dyqan i shkëlqyeshëm i vlerës"

Buysellvouchers u krijua në 2012 si një treg online për blerësit dhe shitësit e artikujve dixhitalë të tillë si kartat e pranishme, kuponat dhe kuponët. Tregu përdoret nga furnizuesit kryesorë të një numri biznesesh për ofrimin e kartave të tyre aktuale, duke siguruar përfundimisht cilësi superiore.

# # #

Mediumet Kontakti

Emri i Kompanisë: Buysellvouchers

e-mail: partners@buysellvouchers.com

Shteti: Estonia

Uebfaqja/ URL: https://www.buysellvouchers.com/

 

Ky është një njoftim për lajme. Lexuesit duhet të bëjnë kujdesin e tyre të duhur para se të ndërmarrin ndonjë veprim që lidhet me biznesin e promovuar ose ndonjë prej anëtarëve ose shërbimeve të tij. Bitcoin com nuk është përgjegjës, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo dëm ose humbje të shkaktuar ose deklaruar se do të shkaktohet nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo material, artikuj ose shërbime të diskutuara në publikimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju