Zbulohet Data e Përmirësimit të Allanzos të Cardano -s - ADA Fiton Mbi 16% Pas Njoftimit

Cardano po kërkon të përditësojë rrjetin në të ardhmen, si IOHK '& rsquo; sNigel Hemsley zbuloi se puna synon të prezantojë përmirësimin më 12 shtator. Në një cicërimë, Input Output (IOHK) gjithashtu sqaroi se azhurnimi me siguri do të ndodhë në të njëjtën ditë të deklaruar në videoklip. Emri “& ldquo; (*) & rdquo; e ka origjinën nga matematikani si dhe studiuesi i sistemit kompjuterikAlonzo Alonzo Ekzekutimi i kishës në fakt është azhurnuar gradualisht nga faza të koduara me ngjyra me të fundit të purpurt.Alonzo “& ldquo;

& rsquo; s ndodh, & rdquo; IOHK pretendoi. & ldquo; &shtë & rsquo; duke synuar përsëri 12 Ne 2021 për '& lsquo; Shtator & rsquo; azhurnoni, duke sjellë marrëveshje të mençura për Alonzo duke përdorur një rast të fortë të kombinimit të pirunit (HFC). Cardano tregon shumë më tepër në lidhje me udhëtimin në një periudhë krejt të re të marrëveshjeve të mençura, defi, si dhe shumë më tepër për Find (ADA). " & rdquo; Cardano, në thelb lagja mendon se Cardano sigurisht që do të prezantojë opsione të sofistikuara të marrëveshjes së mençur, si dhe procedura të decentralizuara të parave (defi). Alonzo atributet më domethënëse që vijnë nga

Ndërsa sigurisht që do të jenë marrëveshje të mençura, si dhe defi, azhurnimi synon të rrisë parimet si tokenizimi, si dhe konceptet e shenjave jo të zbutshme. Alonzo, në të vërtetë është pohuar se simbolet ERC20 që rrjedhin nga Përveç kësaj me siguri do të kenë aftësinë të përdoren në zinxhirin Ethereum. Cardano në të vërtetë është kritikuar për një kohë mjaft të gjatë, pasi fqinjësia ishte e garantuar plotësisht, gjithashtu, marrëveshje të mençura të sofistikuara si atribute të ndryshme të tjera.

Cardano gjithashtu ka marrë parasysh nëse rrjeti Skeptikët me siguri do të mbajë marrëveshje të mençura deri në Cardano 1, 2021. Basti i tetorit përdori për të zbuluar probabilitetet që protestuan për punën, tani 87% pohojnë se Tregu Poli sigurisht që do të jetë i suksesshëm, si dhe vetëm 13% pretendoni se fitoi '& rsquo; t Cardano 45%

Cardano Spike, 1,365% Këtë javë kundër 12 dollarëve të diçkaje unike në (*) 13 në të vërtetë kanë kënduar gjatë muajve

Thashethemet lagja të gjitha kohët e fundit. August cardano (ADA) kërceu më shumë se 16% në Cardano, posedimi i kriptove është mbi 45% gjatë 7 ditëve të fundit. Ndërsa statistikat mujore tregojnë se ADA është rritur 61% si dhe nga viti i kaluar, ADA në fakt ka fituar një 1,365% monstruoze. E Premte (ADA) në One 13, 2021.

Lexo artikullin:  Blerja e Bitcoin është si të hysh në një fushë të minuar, thotë ekzekutivi i Bankës së Rusisë

Zbulohet Data e Përmirësimit të Alonzo të Cardano - ADA Fiton Mbi 16% Pas NjoftimitCardano momenti i krijimit, ADA '& rsquo; Kompleti më i madh tregtar është me të sigurt (USDT) pasi stabilcoin kap 57% të profesioneve kardano në gusht

At (BTC) rregullon rreth 11.4%të shkëmbimeve ADA, të respektuara nga USD (8.48%), BUSD (5.27%), KRW (4.86%), si dhe EUR (3.91%). Bitcoin (ETH) ka rreth 3.48% të shkëmbimeve të tregtuara me ADA sot. Ethereum '& rsquo; Vlera e tregut është rreth 65.7 miliardë dollarë, që është rreth 3.31% epërsi në mesin e të gjitha zotërimeve të kriptove mbi 10,000 $ me vlerë 1.9 trilionë dollarë.

Cardano mendoni për

Çfarë deklarate për Alonzo Purple si dhe përgjigja aktuale e normës? Të Premten na njohin se çfarë mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Le të

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju