Rrethi K vendos ATM Bitcoin në dyqanet nëpër Shtetet e Bashkuara dhe Kanada - Mbi 700 Makineri të Instaluara Tashmë

Rrethi K vendos ATM Bitcoin në dyqanet nëpër SHBA dhe Kanada - Mbi 700 Makineri të Instaluara Tashmë

Bota '& rsquo; Operatori më i madh i ATM bitcoin, Bitcoin Depot ", zbuloi të enjten & ldquo; një bashkëpunim i veçantë në të gjithë botën me Circle K që mbulon si në SHBA ashtu edhe në Kanada me mbi 700 ATM bitcoin në 30 shtete të ngritura aktualisht. ” & rdquo; Biznesi përbënte: (*) midis botës & rsquo; tregtarët kryesorë të përfitimeve dhe karburanteve,

Ndërsa K është zinxhiri i parë i rëndësishëm i shitjes me pakicë që lëshon ATM bitcoin brenda dyqaneve të saj. Rrethi K është një emër i markës në mbarë botën i

Couche-Alimentation Couch, një lider në përfitime dhe pakicë karburanti, me më shumë se 14,200 dyqane që drejtojnë në 26 kombe dhe zona. Përveç biznesit, ai është operatori më i madh i pavarur i dyqaneve të qosheve në lidhje me shumëllojshmërinë e dyqaneve të drejtuara nga kompanitë në SH.B.A. dhe një lider në tregun e dyqaneve të qosheve dhe karburantit të transportit rrugor me pakicë në po kështu ka një ekzistencë në The dhe Poloni. Bazuar në Hong Kong

Atlanta aktualisht ka 3,793 ATM kriptovalutë, duke e bërë atë operatorin më të madh të kripto ATM përpara Bitcoin Depot me 2,628 pajisje dhe Coin Cloud me 2,499 pajisje, sipas faqes së ndjekjes së kripto ATMCoinflip Coinatmradar '& rsquo; Bankomatët e kripto lejojnë përdoruesit të blejnë bitcoin dhe mbi 30 monedha të tjera kriptomonedha. CEO i Depos së Bitcoin

Bitcoin Depot sugjeroi: “& ldquo; Brandon Mintz K kupton që kriptovaluta do të jetë një pjesë në rritje e ekonomisë së ardhshme dhe peisazhit të pagesave. Rrethoni duke përfshirë ATM-të e bitcoin në biznes '& rsquo; Dyqanet, Nga K mund të tërheqin konsumatorë krejt të rinj në dyqanet e tyre, të sigurojnë qasje monetare në lagje të nën shërbuara dhe të veçohen nga tregtarët e tjerë me këtë risi krejt të re. "

Denny Tewell i Nënkryetarit të Lartë dhe Mallrave Globale në Procuction K, komentoi: Bashkëpunimi i Rrethit me

Tonë edhe më shumë zhvillohen në këtë përkushtim, duke siguruar emrin e markës tonë një ekzistencë thelbësore, të hershme në tregun e kriptomonedhave me rritje të shpejtë si një vend pa sherr, ku konsumatorët mund të blejnë bitcoin. Depoja e Bitcoin mendoni se

Çfarë K krijon ATM bitcoin në dyqanet e saj në SHBA dhe Circle? Kanada na kupton në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju