Shërbimi i portierit që furnizon balenat kripto sheh një rritje prej 500% të klientëve gjatë 6 muajve të fundit 

Shërbimi i portierit që furnizon balenat kripto sheh një rritje prej 500% të klientëve gjatë 6 muajve të fundit

KompaniaConcierge io është shërbimi i portierit i përqendruar në kriptovaluta dhe gjithashtu përdor mbikëqyrësit ekspertë të udhëtimit në mënyrë që t'u ofrojë konsumatorëve përvoja unike dhe gjithashtu elegante. Firma mbështetet gjithashtu nga Travala com, një shërbim udhëtimi kripto-miqësor që miraton një mori pronash elektronike për shlyerje.

Shërbimi i portierit që furnizon balenat kripto sheh një rritje prej 500% të klientëve gjatë 6 muajve të fundit

Më 19 tetor, Concierge io prezantoi se firma në fakt ka përfshirë përvoja të reja krejt të reja në zgjidhjet e saj të udhëtimit të nivelit të lartë, në mënyrë që kapitalistët kripto të vlerësojnë thesaret e tyre në dizajn. Kompania në fakt ka përshkruar se aktualisht ka ofruar mbetje të nivelit të parë për balenat kripto si &#x 201C; udhëtime njëjavor në ishujt personalë në Maldive përveç avionëve personal. &#x 201D;

&#x 201C; Sot, shërbimi i udhëtimit përfshin shumë eksperienca më të jashtëzakonshme, të tilla si qëndrimi në një kështjellë japoneze, një iglo me shtatë yje në ( *6 *), si dhe safari të plotë afrikanë, &#x 201D; Portier io &#x 2019; informacionin e deklaratës. &#x 201C; Artikujt e rinj të udhëtimit të nivelit të lartë gjithashtu përbëhen nga qasje e veçantë në disa prej jahteve luksoze më të mëdhenj në botë, gjithsej me stafin e anijeve dhe gjithashtu kuzhinierët. &#x 201D;

Rritje 500% e Klientëve në 6 Muaj, 100% e Rezervimeve të Krijuara në Kripto

Ben Rogers, oficeri kryesor i reklamave dhe marketingut në Travala com në një deklaratë dërguar Bitcoin com News se për më shumë se një vit, nevoja në të vërtetë është rritur shumë.

&#x 201C; Ne &#x 2019; e kam parë nevojën për të shpenzuar për të udhëtuar në kripto gradualisht gjatë vitit të kaluar-plus, pasi shumëllojshmëria e individëve të kriptove në fakt është zgjeruar shpejt së bashku me një rifillim të ngadalshëm, por të qëndrueshëm të udhëtimeve në mbarë botën. Tani, ne &#x 2019; duke parë që kapitalistët kripto me vlerë të lartë neto dëshirojnë të trajtojnë veten me diçka përveç Lamborghinis, &#x 201D; Deklaroi Rogers.

Shërbimi i portierit që furnizon balenat kripto sheh një rritje prej 500% të klientëve gjatë 6 muajve të fundit

Meqenëse firma u lëshua 6 muaj në prill 2021, Concierge io deklaron se është parë me një rritje prej 500% të klientëve. Për më tepër, shënimet e forta se 100% e rezervimeve janë bërë me veti elektronike.

Lexo artikullin:  FTX mbledh 420 milion dollarë në serinë B-1 - Komandat e shkëmbimit të kriptove vlerësohen 25 miliardë dollarë

&#x 201C; Portier io ndihmon [klientët] të durojnë fantazitë e tyre të udhëtimit me kripton e tyre të fituar me vështirësi, duke dhënë akoma një shembull shtesë të përdorimit në botën reale për paratë elektronike që në fakt kanë bërë milionerë. Thjesht në 6 muaj të shkurtër, ne &#x 2019; aktualisht kemi ndihmuar shumë për të kënaqur ëndrrat e tyre më të rënda të udhëtimit dhe gjithashtu përvojat e shtuara të prezantuara sot i zgjerojnë edhe më shumë mundësitë dhe mjetet në të cilat individët shikojnë globin. &#x 201D;

Çfarë mendoni për Consierge io që i shërben balenave kripto? Le të njohim se çfarë mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju