Crypto.com vendos rrjetin e saj të provës Ethereum Virtual Machine

Drejtimi i tij në një algoritëm konsensusi të provës së autoritetit, Cronos mundësohet nga Ethermint, një zinxhir i provës së aksioneve i ndërveprueshëm me zinxhirët e pajtueshëm me Ethereum dhe EVM.

Crypto.com vendos rrjetin e saj të provës Ethereum Virtual Machine

Testnet zinxhir Crypto.com lejon që projektet e ndërtuara në Ethereum të transferohen në ekosistemin e tij nga zinxhirët e pajtueshëm me Makinën Virtuale të Ethereum tani është i drejtpërdrejtë.

Në një njoftim të së martës, Crypto.com tha se kishte nisur testnet për zinxhirin e saj Ethereum Virtual Machine, ose EVM, të quajtur Cronos, duke ecur paralelisht me zinxhirin Crypto.org. Zinxhiri ka për qëllim t'u sigurojë zhvilluesve aftësinë për të lëvizur projekte nga zinxhirët e përputhshëm me Ethereum dhe EVM në ekosistemin Crypto.org, duke u dhënë përdoruesve më shumë akses në tiparet e DeFi si kontratat inteligjente.

"Ne do të sigurojmë mbështetje të plotë për zhvilluesit që ndërtojnë në Cronos: teknik, financim, marketing - gjithçka që ju nevojitet për ta kthyer idenë tuaj në realitet", tha CEO i Crypto.com dhe bashkëthemeluesi Kris Marszalek. "Kombinuar me transportueshmëri të lehtë të dapp, unë kam besim se do të shohim një shpërthim aktiviteti në Cronos."

Shenja amtare e Crypto.org CRO do të përdoret për vendbanimet në Cronos. Shenja aktualisht renditet në vendin e 30-të nga të gjitha kriptovalutat në CoinMarketCap në kohën e botimit, me një kapitalizim tregu prej më shumë se 2.5 miliardë dollarë. Kompania raportoi se zhvilluesit mund të përfitojnë nga përshpejtuesi i fillimit Particle B duke siguruar $ 100 milion në kapital për projektet që kontribuojnë në bllokimin e Crypto.org.

Drejtimi i tij në një algoritëm konsensusi të provës së autoritetit, Cronos mundësohet nga Ethermint, një zinxhir i provës së aksioneve i ndërveprueshëm me zinxhirët e përputhshëm me Ethereum dhe EVM. Testnet është burim i hapur.

Related: Crypto.com zbulon funksionalitetin e EVM blockchain dhe fondin përkatës

Së pari duke shkuar drejtpërdrejt në rrjetin e bllokuar të Crypto.org në mars, Crypto.com pretendon të ketë një bazë përdoruesish prej më shumë se 10 milion njerëz. Këtë vit, projekti ka nisur një platformë token jo të këndshme dhe u bashkua me rrjetin Visa për të zgjeruar shtrirjen e kartës së saj të kreditit të kriptomonedhës.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju