Crypto Exchange Binance planifikon të rregullohet si një institucion financiar, kërkon CEO me një sfond të pajtueshmërisë së fortë

Crypto Exchange Binance planifikon të rregullohet si një institucion financiar, kërkon CEO me një sfond të pajtueshmërisë së fortë

Krijuesi dhe CEO i Binance Changpeng Zhao (CZ) në fakt ka trajtuar shqetësimet aktuale të pajtueshmërisë që shkëmbimi i tij ka qenë në të vërtetë dhe raportet e shkëmbimit duke përdorur një president të ri.

Qeveritë dhe qentë monetarë roje po i kushtojnë vëmendje më të madhe zonës së kriptomonedhës. Një larmi në rritje e rregullatorëve në të gjithë botën në të vërtetë kanë paralajmëruar Binance për kandidimin në kombet e tyre pa u licensuar si duhet. Ato përbëhen nga rregullatorë në Japoni, MB, Ishujt Kajman, Hong Kong, Tajlandë, Gjermani dhe Lituani.

Duke komentuar mbi analizën rregullatore, Zhao informoi gazetarët se dëshironte të përmirësonte marrëdhëniet me rregullatorët. Ai përfshiu që Binance do të kërkonte miratimin e tyre dhe do të zhvillonte zyrën qendrore lokale, duke frenuar me strukturën e saj të decentralizuar. Ai ishte me çmim të cituar duke thënë:

Ne dëshirojmë të akreditohemi në të gjithë & hellip; Tani e tutje, ne '& rsquo; do të jetë një bankë.

Duke iu përgjigjur raporteve se ai do të dëshironte të hiqte dorë sa herë që zbulon një ndjekës që mund të bëjë një "& ldquo; detyrë shumë më e mirë, & rdquo; Zhao diskutoi përmes Twitter'that ("*) & rsquo; s & ldquo; Përgatitja e emergjencave të CEO fillon në ditën 0, si çdo funksion tjetër. "& Rdquo; Binance më shumë besohet:" & ldquo; Ndjej që CEO nuk duhet të qëndrojnë për më shumë se 10 vjet, mundësisht rreth 5 vjet.

Ai banon në një botë të gjallë. Ne kërkojmë një mendim krejt të ri. Ne thjesht shërbejmë për 4 vjet. Presidentët vazhdimisht punësojnë për CEO. "& Rdquo; Ne theksojmë," & ldquo; (*) nuk ka strategji të menjëhershme për të më ndryshuar mua si CEO ", & rdquo; ai deklaroi: & ldquo; Vura & rsquo; Kërkesa për të qenë CEO dhe unë nuk po largohem. Unë vazhdimisht do të zbuloj metoda për t'i shtuar lagjes prapa modelit të logos të tatuazhuar në krahun tim të poshtëm. " & rdquo;

Ndërsa më shumë të detajuar: Atje unë / ne do të dëshironim mjaft të punësonim një CEO të fortë të pajtueshmërisë për të zbuluar përkushtimin tonë ndaj pajtueshmërisë pasi ky është shqetësimi kryesor i kompanisë. Zhao mendoni për

duke dëshiruar të përfundosh të jesh një bankë e rregulluar dhe të punësosh një CEO të ri?

Çfarë kuptojmë ne në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë. Financimi

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju